Ubisoft, Universal Games ve Digital Platforms ile iş birliği içinde, DreamWorks Animation “Kung Fu Panda”dan Po, Kaplan ve Tai Lung’un 24 Mart’ta Brawlhalla’ya Epic Crossovers olarak geleceğini duyurdu.

24 Mart’ta Brawlhalla’ya gelişleri ile yeni bir oyun modu, Kung Fu Panda 3’ten ruhlar diyarını tasvir eden yeni harita tasarımı ve Usta Shifu’nun olduğu yeni bir KO efekti içeren bir oyun içi etkinlik başlayacak. Mantis, Turna, Maymun ve Engerek; Kaplan ve Po’ya savaşta yardımcı olmak için Özel Saldırılarda yer alacak.

Blue Mammoth tarafından geliştirilen Brawlhalla, 65 milyon üzeri oyuncuyu Valhalla salonlarında zafer için savaşmaya götüren destansı ve ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. 50 üzeri benzersiz karakter arasından seçim yaparak, oyuncular tek oyunculu ve koop modlarının yanı sıra çevrimiçi ve yerel yarışmalara katılabiliyor. Brawlhalla, oyuncuların bir arada oyunlar oynayabileceği ve çevrimiçi eşleştirme için oyun aratabileceği Xbox One X ile Xbox Series X|S dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi, Nintendo Switch sistemi, PlayStation 4 ile PlayStation 5 sistemi, PC, iOS ve Android cihazlar arasında platformlar arası oynamayı da destekliyor.