Ödüllü RPG’nin son ek paketi, uzman bir ajan gerektiriyor. Peki sen, bu davayı çözebilir misin?

Private Division ve Obsidian Entertainment; ödüllü ve eleştirmenlerce beğenilen bilim kurgu RPG’nin ikinci ve son genişlemesi olan The Outer Worlds: Murder on Eridanos‘un PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One ve Windows PC için satışa çıktığını duyurdu. Genişleme paketi, bu yılın sonlarında Nintendo Switch üzerinden de yayınlanacak. The Outer Worlds: Murder on Eridanos; ayrı olarak satın alınabileceği gibi, full hikâye deneyimi için The Outer Worlds: Peril on Gorgon genişleme paketini de içeren The Outer Worlds Expansion Pass‘in bir parçası olarak indirimli fiyatla edinilebiliyor.

Obsidian Entertainment’ın Oyun Direktörü Megan Starks, “Murder on Eridanos ile The Outer Worlds evreninin unutulmaz oyuncu kadrosunu daha fazla açığa çıkarmaya, oyuncuyu sürükleyici ve ilgi çekici bir hikâyenin merkezine yerleştirmeye devam ediyoruz” dedi. “Bu genişleme paketi, neredeyse mantıksız yeni bir ortamda başka bir kötü şöhretli şirkete ışık tutuyor ve hikâyeyi ilerletmemizi sağlayan yeni mekaikler sunuyor. Bu çılgın bir yolculuk ve hayranların tepkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

The Outer Worlds: Murder on Eridanos, PlayStation4, Xbox One ve PC için dijital olarak 14.99 dolar’a satışa sunuldu. Xbox Game Pass’teki oyuncular için Murder on Eridanos %10 indirimli sunulacak. Murder on Eridanos, ilk genişleme paketi Peril on Gorgon’u da içeren 24.99 dolar’lık expansion pass’e de dahil. Genişleme paketini oynamak için temel oyuna sahip olmanız gerekiyor. The Outer Worlds: Murder on Eridanos Türkiye için Steam’de 109 Lira, Epic Games Store’de 69 Liraya satılıyor.