Marvel’s Avengers’ın artık PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsollarında mevcut olduğunu duyurdu. Oyunun PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, ek ücret ödemeden tam yeni nesil sürüme yükseltebilir ve ilerlemelerini sürdürmek için kayıtlı oyunlarını aktarabilirler.

Buna ek olarak, oyunun piyasaya sürüldükten sonraki ikinci Operasyonu olan Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect şimdi çıktı ve oyun için yeni bir oynanabilir Süper Kahraman sunuyor: Clint Barton, aynı zamanda Hawkeye olarak da bilinen, eşsiz bir hassasiyete sahip bir okçu.

Clint Barton, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect’in bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect ayrıca güçlü bir yeni kötü adam tanıtıyor: Hulk’un Bruce Banner’ın beyni ve Hulk’un güçlü yönleri ve yetenekleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro şimdi kıyamet gibi bir gelecekte çıldırdı.