Siemens Türkiye, SINAMICS S200 Servo ailesinin ürün lansmanını iş ortaklarının da katılımıyla Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleştirdi.

Siemens Türkiye, geleceğe tam uyum sağlayan SINAMICS S200 Servo sürücü ailesini tanıttı Yüksek performans, hassasiyet, gelişmiş güvenlik ve kullanım kolaylığı sunan SINAMICS S200 Servo sürücü sistemi, günümüzün hızla değişen ve dönüşen dünyasında daha yüksek üretkenlik, verimlilik ve düşük maliyet avantajı sağlıyor. 

Sistem, aynı zamanda optimize edilmiş ve kullanım kolaylığı ile standart uygulamaların üzerine çıkarak gelecekte oluşabilecek gereksinimlerine de tam olarak uyumlu olarak geliştirildi. SINAMICS S200 Servo sürücü sistemi, optimum fiyat-performans dengesiyle en uygun maliyet çözümlerini sunuyor. Sistem, SIMOTICS S-1FL2 Servo motor, servo sürücü ve kablolarından oluşuyor. Aynı zamanda 0.1kW’dan 7 kW’a kadar uzanan güç aralığı, PROFINET ve PTI gibi seçenekleri ile sistem, geniş bir uygulama yelpazesine sahip. 

Sistem, %350’ye varan yük kapasitesiyle üretkenliğin arttırılmasına katkıda bulunuyor. Yüksek çözünürlüklü enkoder ile donatılan sistem, çok daha hassas bir kontrol sağlıyor.