Monster Notebook, Windows 11 işletim sistemi içeren seçili Abra ve Tulpar model dizüstü bilgisayarlarda geçerli özel indirimli Microsoft 365 kampanyası başlattı. Kampanya, “Microsoft Günleri” kapsamında 30 Kasım’a kadar sürecek.

Monster Notebook, Microsoft Windows 11 işletim sistemi içeren seçili Abra ve Tulpar modellerinde iş, özel ve okul hayatını kolaylaştıran Microsoft 365 ürününün özel indirimle sunulduğu “Microsoft Günleri” kampanyası başlattı. 30 Kasım 2022’ye kadar sürecek kampanya kapsamında Tulpar T7 V20.5.1, ABRA A5 V19.3.1, ABRA A5 V19.2.1 ve ABRA A5 V17.2.7 modellerinden birini alanlar, favori uygulamaların tek bir yerde oluşturulmasına, paylaşılmasına ve ortak çalışılmasına olanak tanıyan yepyeni Microsoft Office deneyimine 699 TL yerine 349 TL’ye sahip olabilecekler.

Microsoft X Monster Mağaza Buluşması’na özel hediye ve indirimler olacak

Microsoft Günleri kapsamında 12 Kasım Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Monster Notebook Mağazası’nda Instagram influencerları Enis Kirazoğlu (@eniskirazoglu), Orhun Kayaalp (@orhunkayaalp) ve Tunca Arslan (@tuncaarslan)’ın katılımıyla gerçekleştirilecek Microsoft X Monster Mağaza Buluşması saat 14.00’te başlayacak. İsteyen herkes, mağazada oluşturulan fotoğraf alanında influencerlarla fotoğraf çekimi gerçekleştirebilecek.

Bunların yanı sıra Microsoft X Monster Mağaza Buluşması duyurusu sırasında influencerlar, indirimde olan ürünlerden kendileri bir set oluşturacak ve indirimde olacağını takipçilerine duyuracaklar. Mağazaya gelen müşteriler de bu özel indirimden yararlanabilecek. Ayrıca etkinlik sırasında gerçekleştirilecek mini turnuvalarda kazananlara aksesuar da hediye edilecek.

Buluşma ve Microsoft Günleri hakkındaki tüm bilgiler Monster Notebook web sitesinde ve sosyal medya kanallarında yer alıyor.