Oyunu şimdi oynayarak EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için özel bir UEFA EURO 2024 Ultimate Team Oyuncusu kazanabilirsiniz.

Electronic Arts, UEFA EURO 2024‘ün EA SPORTS FC 24EA SPORTS FC Mobile ve EA SPORTS FC Online oyuncuları için gelmekte olduğunu duyurdu. Avrupa’nın en prestijli şampiyonası, futbolun  yeni tarifi olan FC 24’te ücretsiz bir oyun içi güncelleme olarak 2024 yazında yer alacak.

Turnuvanın başlama vuruşuyla aynı zamana denk gelen UEFA EURO 2024, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’teki tüm EA SPORTS FC 24 oyuncularına ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak. 16 Ocak 2024’e kadar EA SPORTS FC 24 oynayan futbol fanatiklerine, 18 Aralık’tan itibaren özel, takas edilemeyen Ultimate Team Player öğesi olarak Avrupa’nın en büyük yıldızlarından biri hediye  edilecek. EA SPORTS FC Mobile için iOS ve Android cihazlardaki oyuncular, UEFA EURO 2024 ürünlerini bugünden itibaren edinebilecekler.

Taraftarlara ve oyunculara verilecek UEFA EURO 2024 Ultimate Team öğesi altı Avrupalı yıldızdan birini içerecek:

  • Jack Grealish – İngiltere
  • Ousmane Dembelé – Fransa
  • Federico Chiesa – İtalya
  • Florian Wirtz – Almanya
  • Virgil Van Djik – Hollanda
  • Alvaro Morata – İspanya

EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile oyuncularına sunulan özel UEFA EURO 2024 tatil teklifi hakkında daha fazla bilgi için EA.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

EA SPORTS, UEFA milli futbol takımlarını temsil eden, Avrupa’nın en iyi EA SPORTS FC oyuncularının yer aldığı yepyeni bir turnuva olan UEFA’nın resmi eEURO espor programının resmi platformu olacak. eEURO, ilki bu yaz yapılacak olan canlı bir finalle sonuçlanan eleme aşamalarını içeren yıllık bir turnuva programı olacak; turnuva yapısına ilişkin daha fazla güncelleme de yakında açıklanacak.

UEFA EURO 2024 oyuna eklenmeden önce EA SPORTS FC 24‘te kulübe katılın; Standart ve Ultimate Sürümlerde %50’ye varan Black Friday teklifleri artık tüm platformlar için dijital mağazalarda satışta.

EA SPORTS FC 24 PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için mevcut. Futbolun en heyecan verici haline cebinizde erişmek için EA SPORTS FC Mobile‘ı App Store ve Google Play Store‘dan indirin.