Ubisoft önümüzdeki pazar günü yani 12 Temmuz’da düzenleyeceği Ubisoft Forward etkinliğine katılan PC kullanıcıları için 269 lira değerindeki Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz dağıtacak.

Ubisoft, 12 Temmuz’da Ubisoft Forward adlı ilk tamamen dijital konferansına ev sahipliği yapacağını duyurdu. Özel oyun haberleri, oyuculara heyecan verecek açıklamalar ve çok daha fazlasıyla “E3 tarzında bir sunum” hazırlayacak olan Ubisoft, etkinliğin düzenlendiği saatlerde Watch Dogs 2’yi PC kullanıcıları için ücretsiz dağıtacak.

Ücretsiz Watch Dogs 2’ye sahip olmak için yapılması gerekenler çok basit. Etkinlik sırasında Ubisoft’un kendi platformu olan Uplay’a giriş yapıp oradaki birkaç soruyu yanıtlamak. Ardından Watch Dogs 2 süresiz olarak oyun kütüphanenize eklenmiş olacak. Ayrıca etkinliği baştan sonuna kadar izlemeniz de gerekmiyor.

Ubisoft Forward etkinliğinde, yakın zamanda 30 dakikalık oynanış videosu sızdırılan Assassin’s Creed Valhalla hakkında detaylı bilgiler paylaşılacak ve Ubisoft’un yeni ücretsiz Battle Royal FPS oyunu Hyper Scape detaylarıyla tanıtılacak. Ubisoft, “E3 tarzında bir sunum olacak” açıklamasıyla oyuncuların beklentileri çok yükseltmiş oldu. Tüm oyuncular Pazar gününün heyecanla bekliyor görünüyor. Ubisoft Forward 12 Temmuz 2020 saat 22:00’da başlayacak ve 1 saatten uzun sürecek.