1 Şubat’ta başlayacak olan Insider Programına başvurarak The Crew Serisinin bir sonraki oyununu ilk deneyenlerden biri olma fırsatı yakalayın!

Bugün Ubisoft, The Crew serisinin bir sonraki oyunu The Crew Motorfest ile serinin yeni bir çağa gireceğini duyurdu. Oyun 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One’ın yanı sıra Ubisoft Store ve Epic Games Store aracılığıyla Windows PC’de satışa sunulacak.

Motorfest’e hoş geldiniz! Türünün tek örneği olan bu festival, oyuncuların araba kültürünün sunduğu en iyi deneyimlerin keyfini çıkarmasını sağlayacak. Motorfest; araba tutkunlarının özel yarışlar, temalı etkinlikler ve diğer benzersiz zorlu görevlerle bir aksiyon yarış oyunundan bekledikleri her şeyi gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak. Oyuncular, arabalardan ve araba kullanmaktan hangi şekilde keyif alırsa alsınlar, bu oyunda mutlaka onlara göre bir şeyler olacak.

The Crew Motorfest, Dünya üzerindeki en nefes kesici ve en canlı yerlerden birine, Hawai takımadalarındaki O’ahu adasına yerleşti. Bu, oyuncuların araçlarıyla birlikte eğlenmesi için mükemmel bir oyun alanı. Honolulu şehrinin sokaklarında yarışabilir, küllerin uçuştuğu yanardağ yamaçlarından aşağı inebilir, yemyeşil yağmur ormanlarının derinliklerinde maceralara atılabilir, virajlı dağ yollarında drift yapabilir veya sadece güneşli havada plajda takılabilirler. Kendi başlarına veya ekipleriyle birlikte, yüzlerce efsanevi aracın direksiyonuna geçip tüm adayı keşfedebilecekler.

Bu sadece başlangıç! Oyuncular, önümüzdeki aylarda tüm Motorfest programı hakkında daha fazla ayrıntı bekleyebilirler.

Ubisoft Ivory Tower’daki geliştirici ekip, tüm oyuncular için mümkün olan en heyecan verici ve en anlamlı deneyimi sunmaya kendini adamış durumda. Bunu yapmak için, seriyle en ilgili oyunculardan bazıları, 1 Şubat’ta yani yarın başlayacak olan Insider Programı aracılığıyla erkenden direksiyon başına geçebilecek.

Farklı aşamalara bölünen bu kapalı test süreci, geliştirici ekibin lansmanda ve sonrasında en iyi oyuncu deneyimini sağlamak için geri bildirim toplamasına yardımcı olacak. Insider Programı’nın ilk aşaması, hızlı yinelemeler yapılabilmesi için PC ile sınırlı olacak. Son aşamalarda, bu kapalı test konsollara açılacak. Insider Programı’na katılma şansı için hemen buradan kaydolun: www.thecrewgame.com/insiderprogram