Greedfall geliştiricisi Spiders, geçen yılki Nacon Connect etkinliğinde duyurduğu Steelrising oyununu deneyecek oyuncular arıyor.

Steelrising Fransız Devrimi’ni alternatif zaman diliminde anlatan bir oyun. Yalnız bu kez Kral 16. Louis’in komutasında cani androidlerden oluşan bir ordu var. Paris vatandaşları için tek umut Marie Antoinette’in android olan koruması Aegis. Bu Android’in amacı kralın makinelerini durdurmak için yaratıcısını bulup öldürmesi.

Geliştiricisi Spiders olan Steelrising hikayesi gereği bizleri heyecanlandırmış olsa da, Metacritic’den 72 puan Greedfall’ı düşününce temkinli olmak gerekir. Fakat yine de oyuna aşırı oranda yükselmişseniz o zaman stüdyonun şu anda Steelrising oyun testi için katılımcı aradığını duymaktan memnun olacaksınız.

Spiders’ın test için kaç kişi aradığı ya da oyunun ne kadarının oynanabilir olduğu şu an için net değil. Ama oyunu merak ediyorsanız bu Google dokümanı ile tester olmak için kaydolabilirsiniz. Kayıt formunda ne iş yaptığınız, hangi RPG oyunlarını oynadığınız, haftada kaç saat oyun oynadığınız ve kullandığınız sistem konfigürasyonu gibi birkaç soru bulunuyor. Bunları cevapladıktan sonra formu gönderiyorsunuz.

Test, Mart ayı başlarında başlayacak ve 7-10 gün sürecek. Henüz Steelrising çıkış tarihi belli değil. Ancak Fransız Devrimci Robotlar(Steelrising) oyunu hakkında daha fazla bilgiyi spiders-games.com adresinden bulabilirsiniz.