10-15 dolar karşılığında verdiği büyük oyun paketleriyle adını sık sık duyduğumuz Humble Bundle’da büyük indirim günleri başladı. %90’a varan indirimler sunan Humble Bundle oyun paketlerinden bazıları Steam ve Epic Store’dan daha uyguna geliyor.

Çin yeni yılını kutlamaya yönelik gelen indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. Steam indirimler, Epic Store indirimleri, Playstation indirimleri vs. derken şimdi de Humble Bundle indirimleri başladı. Humble Bundle büyük oyun paketlerini indirimli olarak satmasıyla biliniyor. Oyuncular bu oyun paketlerini indirimli satın alırken bir yandan da hayır kurumlarına destek oluyorlar. İndirimlere baktığımızda gerçekten bir hayli avantajlı oyun paketleri bulunuyor. Sizler için uygun olan oyun paketlerini topladık.

Öncelikle Humble Bundle’ın indirim sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu arada Humble Bundle’da alacağınız oyunlar için ayrı bir program yüklemenize gerek yok. Aldığınız oyun vereceğiniz e-posta adresine Steam veya Epic kodu olarak gönderilecek. Humble Bundle ismini ilk duyanlar için sitenin %100 güvenli olduğunu da belirtelim.

Öne Çıkan İndirimler: