Amazon Games’in Yeni Dünya MMO’su da dahil olmak üzere çok sayıda oyun, Covid-19 ve diğer çeşitli şeylerden gecikmeler yaşadı. Buna rağmen Eylül ve Ekim ayında bizim favorimiz 22 oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Eylül ve Ekim ayında yeni hikayeler, yeniden yapimlar ve ekran kartınızı zorlayacak oyunlar bizlerle olacak. Bu yıl oyuncular için yılbaşı döneminden önceki son oyun bombardımanı olacak. Eylül ve Ekim aylarında gelecek favori 22 oyundan bazıları için disk alanınızda yer açmayı düşünmeye başlayabilirsiniz.

Eylül 2021’de Çıkacak Oyunlar

2 Eylül | Bravely Default 2

Yepyeni bir kadro, yepyeni bir dünya ve PC’de Square-Enix’in JRPG’sinin sürpriz bir sürümü.

2 Eylül | Pathfinder: Wrath of the Righteous

Pathfinder 1 özellikleri taşıyan Owlcat Games RPG’si ile oyuncular Velociraptor’a binen bir melek olma şansı yakalayacak. Bu deneyim pek azımızın kaçırmak isteyeceği bir şans.

9 Eylül | Dice Legacy 

Oyun muhteşem bir roguelike hayatta kalma şehir kurma oyunu. Oyunda ilginç olan gizemli bir ortaçağ Yüzüklerin Efendisi dünyasında zar atmak. Oynanış akıcı ve çekici duruyor.

10 Eylül | Life is Strange: True Colors

Oyun, empatinin sihirli gücüne sahip olan ve başkalarının duygularını görüp özümseyebilen kahramanı Alex Chen ile küçük kasaba hayatından bir kesit sunuyor. En son Life is Strange, Alex’in kardeşinin ölümünü çevreleyen bir gizemi ortaya çıkarmasına ve Haven Springs çevresinde yeni arkadaşlar edinmesine odaklanıyordu.

10 Eylül | Tales of Arise

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba’nın arkasındaki stüdyo olan Ufotable’dan şık bir görünüme ve anime ara sahnelerine sahip Tales aksiyon-RPG serisine yeni bir giriş.

14 Eylül | Deathloop

Arkane’nin devasa Dishonored serisiyle bir miktar benzerlik paylaşan 1960’ların gizli FPS’si Deathloop, kahramanı Colt’u aynı sonsuz tekrarlanan günde kapana kısılmış gösteriyor. Blackreef şehrini keşfetmek ve kendinizi özgür bırakmak için hiç bitmeyen günü en iyi nasıl mahvedebileceğinizi bulmak için sekiz hedefi takip etmek eğlence gibi görünüyor.

21 Eylül | Kena: Bridge of Spirits

Şaşırtıcı derecede güzel görünen Kena, birinci sınıf sunumla sarılmış, özlü ve tanıdık bir aksiyon-macera formülü gibi görünüyor.

23 Eylül | Diablo 2: Resurrected

Klasik ganimet lordu, yeniden yapılan ara sahneler, yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve güncellenmiş 3D grafiklerle geliyor.

23 Eylül | Sable

Atmosferik bir açık dünya keşif oyunu olan Sable, Japon kültüründen esintileri sıkça göreceğimiz bir oyun olacak gibi duruyor.

28 Eylül | New World

Amazon Game’in son girişimi olan New World, türü yeniden icat etmek istemiyor, ancak aksiyon savaşı ve PVP hakkında bazı harika fikirleri var. Kuşatmalarda ve halat çekmede tüfekler ve ateş büyüsü ile bölge kontrolü için savaşmak bana oldukça iyi bir zaman geçirilecekmiş gibi görünüyor. Umarım yine ertelenmez.

Ekim 2021’de Çıkacak Oyunlar

2 Ekim | FIFA 22

Efsane futbol oyun serisinin yeni oyunu. Bakalım bizi bu sene neler bekliyor. Hep beraber göreceğiz.

5 Ekim | Exophobia

Retro esintili yüksek hızlı bir FPS olan Exophobia, hafıza şeridinde eğlenceli bir yolculuk gibi görünüyor. İlginizi çekerse Steam’de bir demosu bulunuyor.

7 Ekim | Far Cry 6

Bu sefer, kurgusal Yara’nın hükümdarı Giancarlo Esposito tarafından seslendirilen diktatör Castillo’ya karşı bir devrimi başlatan yeni kahraman Dani’yi kontrol ediyoruz. Gizli moda geçebilmek ve atların geri dönüşü de dahil olmak üzere bazı yeni özellikler geliyor gibi görünüyor.

12 Ekim | Back 4 Blood

Left 4 Dead’in ruhani devamı olan oyun, üretim fırınından son derece sıcak bir şekilde çıkıyor ve düşüşünüzü 3 arkadaşınızla geçirmek için mükemmel bir yol olma şansına sahip. Kampanya modu bayağı eğlenceli duruyor.

15 Ekim | Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles

Popüler manga ve animenin uyarlaması, serinin hayranları için çok sayıda gösterişli animasyona sahip.

21 Ekim | Disciples: Liberation

Bu karanlık fantezi hikayesi, kökleri Heroes of Might ve Magic gibi klasiklere uzanan, sıra tabanlı bir strateji-RPG.

22 Ekim | Battlefield 2042

Yakın gelecekte geçen oyunda bir ışın tabancası yok ancak Battlefield serisi için oldukça önemli bir revizyonlar var. Sınıf sisteminin yerini alan yeni uzmanlar, yeni bir 128 oyunculu haritalar ve önceki girişlerden ekipmanları karıştırmanıza izin veren Battlefield Portal modu ile burada iyi vakit geçirmek için çok fazla potansiyel bulunuyor.

26 Ekim | Guardians of the Galaxy

Galaksiler arası komik, kemikleri gerçekten gıdıklayabilecek tek oyunculu ve anlatı odaklı bir aksiyon-macera oyunu. Umarız bu çizgi roman uyarlaması Avengers gibi patlamaz.

28 Ekim | Age of Empires 4

Serinin son oyunundan bu yana 15 yıl geçmiş olan Relic, sekiz uygarlık ve dört tam tarihsel kampanya ile onu seriyi yeniden getiriyor.