EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile ile UEFA EURO 2024 Heyecanını Yaşayın!

EA SPORTS, yaklaşan UEFA EURO 2024 turnuvası öncesinde EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için “Festival of Football” güncellemesini duyurdu. Bu ücretsiz güncelleme ile futbol fanatikleri, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve EA SPORTS FC Mobile’da gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını deneyimleyebilecekler.

UEFA EURO 2024 Heyecanı EA SPORTS FC’de

EA SPORTS FC Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Grup Genel Müdürü Nick Wlodyka, “Her yıl büyük bir heyecan, olağanüstü bir rekabet ve unutulmaz anlar yaratan UEFA EURO 2024’ü EA SPORTS FC için sunmaktan daha fazla heyecan duyamazdık” dedi. Bu oyun içi güncelleme ile taraftarlar, 24 federasyonun tamamı ve çeşitli otantik formalar, gerçek stadyumlar, oyun modları ve daha fazlası aracılığıyla ikonik rekabet deneyiminin her detayını ve heyecanını yaşayabilirler.

Almanya’da Sahaya Çıkın

EA SPORTS FC 24, milli takım formalarından gerçek stadyumlara ve Avrupa’nın en iyilerinin yüzlerini uluslararası sahneye taşımak için güncellenmiş yıldızlara kadar turnuvanın otantik ayrıntılarını yansıtan sürükleyici bir UEFA EURO 2024 deneyimi sunuyor.

Turnuva Detayları

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, “UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC’ye dahil edildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. EA SPORTS FC’nin küresel erişimi, milyonlarca taraftarın turnuvayla bağlantı kurmasına ve deneyimlemesine olanak tanıyacak,” dedi.

Oyuncular, seçtikleri milli takımın bir yıldızı olarak veya kendi özel oyuncuları olarak oynayabilecekler. Oyun içi turnuva, oyunculara zafere giden yolda çeşitli modlar sunuyor: Tek oyunculu turnuva modu, başlama vuruşu modu veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla rekabet etme imkanı.

Modlar ve Özellikler

  • Ülkenize Liderlik Edin: Taraftarlar, gerçek bir futbolcu olarak veya özel bir oyuncuyla turnuvayı kazanma gayesiyle kendilerini UEFA EURO 2024’ün kalbine koyabilirler.
  • Tek Oyunculu Turnuva Modu: Oyuncular, kalifiye 24 ülkeden birini seçerek gruplardan çıkıp eleme turlarına kadar oynayabilirler.
  • Başlama Vuruşu Modu: Taraftarlar, gerçek turnuva eşleşmelerini yansıtan güncellenmiş “Günün Maçı” fikstürleri ile otantik bir turnuva deneyimi yaşayabilirler.
  • Çevrimiçi Dostluk Maçları: Arkadaşlar, otantik eşleşmelerle UEFA EURO 2024 turnuvasının heyecanını yaşayabilirler.

Ödüller ve Etkinlikler

  • Challenge’lar: Taraftarlar, UEFA EURO 2024 deneyimini yaşarken Football Ultimate Team, Kulüpler, Oyuncu ve Menajer Kariyerinde açılabilecek ödüller kazanabilirler.
  • Football Ultimate Team Kampanyaları: Almanya’daki canlı aksiyon temalı kampanyalar, oyunculara heyecan ve ‘upgrade’ edilmiş Oyuncu Öğeleri getiriyor.

EA SPORTS FC Mobile

UEFA EURO 2024, 12 Haziran’dan 25 Temmuz’a kadar EA SPORTS FC Mobile’da yer alacak. Kullanıcılar, 24 nitelikli ülkenin tamamıyla tüm turnuvayı deneyimleyebilecekler.

EA SPORTS FC UEFA EURO 2024 resmi oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Futbol Festivali Güncellemesinin bir parçası olarak EA SPORTS FC 24’te deneyime sunulan UEFA EURO 2024 oyun içi modunun tüm ayrıntılarını bu adreste inceleyebilirsiniz.

EA SPORTS FC 24, PlayStation Plus üyeleri için 17 Haziran’a kadar kataloğa eklenebilir. Ayrıca, PlayStation Plus üyeleri, 11 takas edilemez oyuncu ve bir Icon Loan Oyuncu Seçimi içeren PlayStation Plus Football Ultimate Team Başlangıç Paketi ile EA SPORTS FC deneyimine başlayabilirler.

EA SPORTS FC 24, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te mevcut. Futbolun yeni tarifine cebinizden erişmek için App Store ve Google Play Store‘dan EA SPORTS FC Mobile’ı indirebilirsiniz.