Coca Cola oyuncuları sevindirecek bir kampanya başlattı. Coca Cola Lime 1 litre kapakları altından çıkan kodu göndererek anında 1 aylık Xbox Game Pass PC aboneliği ya da günlük 1 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Coca Cola ve Microsoft oyuncular için harika bir işbirliği ile kapakların altında bulunan kodlarla Game Pass PC aboneliği hediye etme kampanyası başlattı. Bildiğiniz gibi Game Pass PC’nin güncel aylık ücreti 29 TL. Yani 5 TL Coca Cola Lime ücretine bedava Game Pass PC kazanabilirsiniz. Bedava Game Pass PC aboneliği kulağa hoş gelse de bu kampanyadan sadece yeni üyeler veya daha önce hiç Game Pass abonesi başlatmamış kullanıcılar faydalanabilecek.

Coca Cola bedava Xbox Game Pass kampanyasına nasıl katılınır?

Coca Cola Lime kapakları altındaki kodu Daha Daha uygulaması veya dahadaha.com’da ilgili kampanyanın altındaki alana girmelisiniz. Eğer size Game Pass hediyesi çıkarsa üyeliği aktif etmek için kredi kartı bilginizi girmeniz istenecek. Ücretsiz üyeliği başlattıktan sonra 1 ay boyunca Game Pass PC’nin bütün avantajlarından faydalanabileceksiniz. Fakat 1 ayın sonunda aboneliğinizi iptal etmezseniz kartınızdan bir sonraki ay için 29 TL kullanım ücreti çekecektir. Bu yüzden ücretsiz 1 aylık abonelik tarihinin bitimine yakın Game Pass PC abone yenilemeyi iptal etmeniz gerekiyor.