Samsung Electronics, yeni Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+ ile kullanıcılara sürükleyici görüntüleme, sorunsuz çoklu görev ve kesintisiz ekosistem bağlantı imkanlarını aynı anda sağlayarak muhteşem bir deneyim sunuyor.

Samsung Electronics, Samsung Galaxy tabletlerin sunduğu muhteşem deneyimleri çok iyi fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan yeni Galaxy Tab A9 serisini duyurdu. Farklı boyutlarda iki üründen oluşan seri, sürükleyici video ve ses içeriklerini hiper hızlı bağlantı imkanlarıyla birleştirerek günlük eğlence ve üretkenlik ihtiyaçlarını taşınabilir cihazlarla karşılıyor. Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9+, birden fazla cihazda kesintisiz deneyim sunarak kullanıcılarının ve yakınlarının dijital dünyada güvenle gezinmesine inovatif yollar sunan bağlantılı Galaxy ekosistemini destekliyor.

Tablet teknolojilerindeki en son yenilikleri herkesin deneyimlemesi gerektiğine inandıklarını belirten Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, “Galaxy Tab A Serisi’nin en yeni ürünleriyle, tüm Galaxy ekosistemindeki muhteşem eğlence özelliklerinin ve üretkenliği artıran çoklu görevlerin herkes tarafından kullanılmasını her zamankinden daha kolay hale getirdik” dedi.

Görüntüleme keyfini artırmak için tasarlandı

Kullanıcıları, en sevdikleri filmlerin, dizilerin ve oyunların içinde hissettiren Galaxy Tab A9 ve A9+, sırasıyla 8,7 ve 11 inç ekranlarıyla, şimdiye kadar Galaxy A Serisi tabletlerde sunulan en büyük ekranlara sahip.  Galaxy Tab A9+ kullanıcıları, kesintesiz oyun oynama ve gezinme sunan 90Hz yenileme hızı sayesinde sinematik deneyimler yaşayarak, eğlencenin içine dalabilir ve Dolby Atmos destekli dörtlü hoparlör sistemiyle seslerin derinlemesine keyfini çıkarabilir. Galaxy Tab A9 ise çift hoparlöre sahip. İki tablet de yumuşak dokulu arka kapağıyla, şık ve yekpare tasarımıyla kolay kullanım sunuyor.

Mükemmel performans

Galaxy Tab A9 ve A9+, kullanıcılara daha fazlasını başarma gücü veren olağanüstü performans ve hızla buluşturuyor. Galaxy Tab A Serisi’nde, kullanıcılara bugüne kadarki en büyük bellek ve depolama alanı sunuluyor. Böylece dosyaları, fikirleri ve daha fazlasını kaydetmek kolaylaşıyor. Üretkenliği artırmak ve öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlanan Galaxy Tab A9+, Samsung DeX sayesinde PC düzeyinde çoklu görev yeteneğini tabletlere kazandırıyor. Çoklu aktif pencere özelliği, aynı anda daha fazlasını yapma imkanını en üst düzeye çıkaran üçe kadar bölünmüş ekranı destekliyor. Galaxy Tab A Serisi kullanıcıları artık, Ekran Kaydedici özelliğiyle ekranlarını kaydedebiliyor. Böylece aradıkları bilgilere ve görüntülere istedikleri an kolayca geri dönebiliyor.

Senin Galaxy’in, senin kuralların

Galaxy Tab A Serisi, Samsung Galaxy cihazları arasında sorunsuz bağlantı kuruyor. Böylece kullanıcılar, içeriklerin keyfini çıkarırken mobil, tablet ve TV monitörleri arasında kolayca geçiş yapabiliyor. Cihaz eşleştirme gerektirmeden dosya paylaşımını kolaylaştıran Quick Share özelliği ise kullanıcıların favori içeriklerini cihazlar arasında gönderebilmesini sağlıyor.

Yeni Galaxy Tab A Serisi ürünler, Samsung’un ödüllü ve çok katmanlı güvenlik platformu Samsung Knox ile korunuyor. Böylece verilerin güvende ve emniyette olması sağlanıyor. Güvenlik ve Gizlilik Panosu, kullanıcıların verilerinin nasıl saklandığını ve kullanıldığını kolayca görüp kontrol etmesini sağlıyor. Özel Paylaşım özelliği ise içerikleri paylaşılmadan önce şifreliyor. Böylece, içeriği paylaşan kullanıcı, hassas bilgileri, endişe duymadan gönderebilmek için erişim izinlerini, içeriğin geçerlilik tarihini ve daha fazlasını ayarlayabiliyor. Diğer yandan, Güvenli Wi-Fi sayesinde kullanıcılar, risk taşıyan paylaşımlı internet ağları konusunda endişelenmeden Galaxy Tab A9 veya A9+’larını her yerde kullanabiliyor. İnternet trafiğini şifreleyen ve takip uygulamalarını engelleyen özellik, internette gizli ve güvenli gezinme sağlıyor.

Tabletler çocuklar için de önemli bir eğlence ve öğrenme aracı haline geldi. Bu çerçevede, Samsung Kids özelliği, çocukların dijital dünyada güvenle gezinmesine yardımcı oluyor. Kolay kurulum sürecinden sonra ebeveynler ve bakıcılar, çocukların dijital aktivitelerini takip ve kontrol edebiliyor, ayarlara erişebiliyor, çocuklara yönelik profiller oluşturabiliyor, oyun süresini ayarlayabiliyor ve çocukların tükettiği içerikleri izleyebiliyor. Ayrıca, Samsung Galaxy cihazlardaki “Edutainment” özelliği, cihazların eğlenceli ve ilgi çekici içerikler sunmasını sağlıyor.

Galaxy Tab A9 Serisi şu an satışta!

Galaxy Tab A9 Serisi, 23 Ekim’den itibaren belirli pazarlardan başlayarak satışa çıktı. Serideki tabletler Grafit, Gümüş ve Lacivert olmak üzere üç zarif renkte sunulacak.