Huawei, 3.000 TL fiyat segmentindeki kulaklıklar arasında sınıfının en güçlü aktif gürültü engelleme özelliği, uzun ömürlü pil ömrü ve olağanüstü ses kalitesi sunan HUAWEI FreeBuds 6i’yi Türkiye’de satışa sundu.

HUAWEI FreeBuds 6i, Huawei’in en gelişmiş gürültü engelleme teknolojisi olan Akıllı Dinamik ANC 3.0 ile donatılmıştır. Bu teknoloji, 34 farklı senaryo için özel olarak eğitilmiş algoritmaları kullanarak, her 2,6 μs’de bir gürültüyü izler ve gürültü engelleme parametrelerini optimize eder. Beş ana sistem seviyesi donanım yükseltmesi ile güçlendirilen bu kulaklıklar, Gürültü Filtreleme Odası ve yeni kulak uçları gibi pasif gürültü engelleme (PNC) iyileştirmeleri ve 3-Mik Sistemi, 11 mm Dört Mıknatıslı Dinamik Sürücü gibi aktif gürültü engelleme (ANC) geliştirmeleri sunar.

Olağanüstü Ses Kalitesi ve Güçlü Pil Ömrü

HUAWEI FreeBuds 6i, 11 mm ultra manyetik bas sürücüsü ile kristal netliğinde ses sunar. LDAC HD ses codec’i ve Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile desteklenen bu kulaklıklar, 14Hz’e kadar %50 daha güçlü bas sağlar. 10 banda kadar kolayca ayarlanabilen EQ ayarları ile kullanıcılar, müziği bireysel zevklerine göre özelleştirebilirler. Şarj kutusu ile 35 saate kadar toplam oynatma ve tek şarj ile 8 saate kadar oynatma süresi sunar. Ayrıca, 10 dakikalık hızlı şarj ile ekstra 4 saatlik oynatma sağlar.

Moda ve İşlevselliğin Mükemmel Buluşması

Beyaz, Mor ve Siyah renk seçenekleriyle sunulan HUAWEI FreeBuds 6i, kullanıcıların stil ve işlevselliği bir arada deneyimlemelerini sağlar. Gürültü engelleme teknolojisi, kafe, uçak ve metro gibi çeşitli ortamlarda arka plan gürültüsünü azaltarak, sessiz ve keyifli bir deneyim sunar.

Fiyat ve Ekstra Avantajlar

HUAWEI FreeBuds 6i, 2.999 TL satış fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. 500 TL değerinde 6 Ay Kayıp Kulaklık Desteği içeren bu fiyata, AFB6iPR kupon kodu ile 200 TL indirim de dahil ediliyor.

HUAWEI FreeBuds 6i hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için buraya tıklayın.