Blizzard Entertainment, Los Angeles’taki Xbox Showcase etkinliğinde heyecan verici duyurular yaptı.

World of Warcraft: The War Within’in 26 Ağustos’ta dünya çapında çıkacağını ve Diablo IV’ün ilk genişleme paketi Vessel of Hatred’in 8 Ekim’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu duyurular, Blizzard Entertainment Başkanı Johanna Faries‘in de katılımıyla yapıldı. Faries, “World of Warcraft: The War Within ve Diablo IV: Vessel of Hatred’in çıkış tarihlerini açıklamak üzere Xbox Showcase’de diğer muhteşem geliştiricilerle birlikte burada olmak çok heyecan verici,” dedi.

World of Warcraft: The War Within

World of Warcraft’ın onuncu genişleme paketi olan The War Within, 26 Ağustos’ta dünya çapında piyasaya sürülecek. Bu yeni genişleme paketi, Worldsoul Saga’nın ilk girişi olacak ve oyuncuları Azeroth’u boşluğun işgalci güçlerinden kurtarmak için epik bir yolculuğa çıkaracak. Sinematik ilk gösterimini Xbox Showcase’de yapan The War Within, Epic Edition veya fiziksel koleksiyoncu sürümünü satın alan oyuncular için 23 Ağustos’ta erken erişim sunacak.

30. Yıl Kutlamaları ve “Azeroth’a Hoş Geldiniz” Paketi

Warcraft serisi 30. yılını, World of Warcraft ise bu yılın sonlarında 20. yılını kutluyor. Bu özel dönemi kutlamak için Blizzard, yeni ve geri dönen oyunculara yönelik sınırlı süreli “Azeroth’a Hoş Geldiniz” paketini duyurdu. Fiyatı 22.99 EUR olan bu paket, Dragonflight genişlemesi, seviye 60 karakter takviyesi ve 60 günlük oyun süresi içeriyor.

Diablo IV: Vessel of Hatred

Diablo IV’ün merakla beklenen ilk genişleme paketi Vessel of Hatred, 8 Ekim’de oyuncularla buluşacak. 2023’ün büyük hiti olan Diablo IV, bu yeni ek paketiyle hayranlarına daha fazla macera ve heyecan sunacak.

World of Warcraft ve Diablo IV hakkındaki en güncel bilgileri Blizzard Entertainment’ın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. World of Warcraft, Battle.net aracılığıyla Windows® PC’de mevcuttur. The War Within ve Vessel of Hatred hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin.