BlizzCon.com adresi üzerinden tamamen ücretsiz ve çevrimiçi olarak düzenlenecek oyuncu etkinliği, Blizzard yeni gelişmeleri oyuncularla buluşturuyor.

Her yıl oyuncular tarafından merakla beklenen Blizzard etkinliği BlizCon, bu sene pandemi sebebi ile online gerçekleştiriliyor. 19-20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliğe blizzcon.com adresi üzerinden tamamen ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

BlizzConline’ın birinci günü 20 Şubat Cumartesi Türkiye saatiyle 01.00‘de başlayacak. Açılışta, geliştirilmekte olan bazı oyun içerikleri ilk kez gösterilecek. Takip eden en az üç saatlik bölümdeyse oyuncular farklı temalara ayrılmış altı kanaldan birini seçip ilgi duydukları oyuna dair derinlemesine bilgi edinme şansı bulacak.

İkinci gün, yine birden çok kanal üzerinden 20 Şubat Türkiye saatiyle 23.00‘te başlayacak ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Blizzard, ikinci günde düzenlenecek soru-cevap oturumlarında oyuncuların sorularını cevaplayacak. Ayrıca Topluluk Tanıtımı’nın (Community Showcase) cosplay, film, yetenek ve tasarım yarışmalarının kazananlarıyla yarışmalara damga vuranlara bugün yer verilecek.

BlizzConline’daki kutlama aktivitelerine ek olarak, 30. yılın anısına çeşitli oyun içi içerikleri de bugünden itibaren indirime giriyor. Böylece oyuncular, BlizzConline sırasında en sevdikleri Blizzard oyunlarında bu indirimler ile kutlayabilecek.