Horse Ranch Genişleme Paketi’nde atlar, çiftlik hayatı ve renkli karakterleriyle Chestnut Ridge kasabası halkı bir araya geliyor.

Electronic Arts ve Maxis, The Sims 4 Horse Ranch Genişleme Paketi için yepyeni bir fragman yayınladı. Fragmanı hemen izlemek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Fragmanda oyuncuların kendilerine çiftlikte ideal bir hayat kurabilecekleri gösteriliyor ve atları çiftliğe konuk etmenin bunun en keyifli yollarından biri olduğu görülüyor. Bir at satın alarak veya sahiplenerek sevimli dostunuzun ihtiyaçlarını karşılamak ve nihayetinde onunla büyük bir bağ kurmak, yeni eklenti paketinin imkanlarıyla gerçek olacak. Buna ek olarak oyuncular Chestnut Ridge’in renkli halkıyla da tanışma olanağı bulacaklar.

The Sims 4 Horse Ranch Genişleme Paketi ile ilgili daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Maxis tarafından geliştirilen ve yayıncılığını EA’in üstlendiği The Sims 4 Horse Ranch Genişleme Paketi PC’de EA uygulaması (Mac’te Origin), Epic Games Store ve Steam aracılığıyla ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için 20 Temmuz’da piyasada olacak.