Dragon Age: Dreadwolf’un geçeceği bazı bölgeleri tanıtan yeni fragmana Dragon Age gününe özel etkinlikler eşlik ediyor.

Electronic Arts ve BioWare, Dragon Age‘i ve ünlü serinin inanılmaz topluluğunu, oyuncuların Dragon Age: Dreadwolf’ta maceraya atılacağı bazı bölgeleri tanıtarak kutluyor. Yayınlanan yeni fragmanla oyuncuları bekleyen bölgelerden sadece birkaçı olan Anderfels’in ıssız ama güzel çorak topraklarını, Antiva’nın kıvrımlı kanallarıyla ışıltılı kulelerini ve Rivain’in turkuaz denizlerini tecrübe edebilirsiniz.

Yeni Dragon Age: Dreadwolf Thedas Calls fragmanını buradan, ayrıca topluluk sanatçılarının BioWare iş birliğiyle hazırladığı yepyeni sanat eserlerini bu adresten inceleyebilirsiniz.

Dragon Age: Dreadwolf‘un 2024 yaz aylarında tam anlamıyla tanıtılması planlanıyor.

Bunlara ek olarak, BioWare ay boyunca yerel hayır kurumlarına bağışta bulunuyor ve her biri her ay binlerce kişiye yiyecek sağlayan Edmonton Gıda BankasıGreater Vancouver Gıda BankasıBanques Alimentaires Quebec ve Central Texas Gıda Bankası‘na destek sağlıyor. Hayranlar ayrıca Humble Bundle ile yapılan ortaklık sayesinde tüm Dragon Age ve Mass Effect Dark Horse çizgi romanlarını Child’s Play‘e fayda sağlayacak şekilde bir dijital pakette satın alabilecekler.

BioWare’in Dragon Age Day blog metnine buradan ulaşabilirsiniz.