Riders Republic’in ikinci sezonu Showdown’ın bugünden itibaren Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da erişilebilir olacağını duyurdu.

Showdown ile harekete geçin: Bu yepyeni sezonu kutlamak için oyuncular, kendi çok oyunculu moduyla yeni Showdown arenasını keşfedecek. Bu, iki takımın mümkün olduğunca fazla yıldırım toplamak için yarıştığı ve yeni oyuncaklar (yeni oynanış yolu sunan ekipmanlar) kullandığı heyecan verici bir 6v6 karşılaşma.

Oyuncular, yeni toplu yarışlarda kendilerine meydan okuyabilecek ve tek bir tekerlek üstünde şık bir sürüş için özel kıyafetler, oturum göstergeleri ve yepyeni Manuelmode’u keşfedebilecekler. Ayrıca oyuncular, yeni klan özelliği ile oyun içi özel bir arkadaş listesine isim verip bu listeye katılabilecekler ve kendi topluluklarını oluşturabilecekler.

Bu sezon ayrıca, tüm oyuncuların özel ödüller açabilecekleri ve 18 Mayıs’tan itibaren Rabbids Takeover etkinliği gibi canlı etkinliklere katılabilecekleri yedi haftalık odak noktasına sahip yeni bir sezon ilerlemesi sunuyor.

Ayrıca 1. Yıl Kartı sahipleri bu sezon için Spider ve Juggernaut adındaki iki oyuncağa erken erişimle sahip olacak. Her iki oyuncak da özel Sniper oyuncağıyla birlikte Showdown modunda bir paket olarak alınabilecek. Oyuncular, 1. Yıl Kartı’nı Riders Republic’in Gold veya Ultimate sürümleriyle edinebilir veya ayrı olarak satın alabilirler.  Bir “Hoş Geldin Paketi” de ayrı satılacak ve yeni bir efsanevi kıyafet ile 2300 Republic Coins içerecek.