BugünPrivate Division ve Squad, PlayStation 4 ve Xbox One için dijital sunulan ve içeriğinde Kerbal Space Program oyununun yanında daha önceden PC için çıkmış iki genişleme paketi History and Parts Pack ve Breaking Ground’un da dahil olduğu indirimli paket Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete’i yayınladığını duyurdu. Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete paketi, 59,99€ karşılığında PlayStation Store ve Microsoft Store’dan satılacak.

Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete, temel oyundaki tüm içeriği bir araya getiren en büyük Kerbal konsolu paketidir. İçeriğinde ana oyunun yanında, tarihi olaylardan esinlenmiş ek görevler, fırlatma alanları ve kıyafetler sunan History and Parts Pack ile yeni robotik parçalarla, bilimsel veri toplamanıza yarayacak genişletilmiş alet seçenekleri sunan Breaking Ground’u barındırır.

Dahası Kerbal Uzay Programı bu yıl 9. yaşını kutluyor! Bu sürekli gelişen oyunun büyüleyici yolculuğunda geriye dönük özel bir yıldönümü videosu izlemek için buraya tıklayın. Daha fazla güncelleme için  www.KerbalSpaceProgram.com adresini ziyaret edin.