Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, kentsel, yüksek tempolu, oynaması ücretsiz Battle Royale oyunu Hyper Scape bugün sürpriz yaparak Türkçe menü ve alt yazı desteğiyle çıktı.

Sanal Neo-Arcadia şehrinde geçen oyunda, 100’e kadar oyuncu Hyper Scape’in şampiyonu olmak için karşı karşıya geliyor. Battle Royale oyun türüne yeni bir bakış açısı getiren Hyper Scape, Hackler, Füzyonlar, Çöküş, Çatışma aşaması ve diğer özelliklerle yenilikçi bir oynanış sunuyor.

İçerik üreticilerini desteklemek için de geliştirilen Hyper Scape, yayıncıların topluluklarıyla canlı yayın üzerinden etkileşim kurmaları için benzersiz bir izleme deneyimi ve yeni araçlar sunuyor.

Sezonlar halinde oynanacak oyunun ilk sezonu, yepyeni bir orta mesafeli silah Dragonfly‘ın yanı sıra yarışmacıları tuzağa düşürmek için kullanılabilecek yeni bir hack olan Mıknatısı ve ayrıca toplam 11 silah ve 11 hack bulunduruyor. Hyper Scape bugünden itibaren ücretsiz olarak PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları üstünden oynanacak. Daha fazla detaylı bilgiyi oyununun resmi sayfasından öğrenebilirsiniz.