Katılın ve Diablo IV’ün 1., Diablo Immortal’ın 2. yıl dönümü kutlamalarına tanık olun! Ücretsiz hediyeler, Goblin Marşı, ve yağmalanacak bol hazine sizleri bekliyor.

Diablo IV’te, Hazine Goblinleri ve Hırs Mabetleri Korunak genelinde daha fazla etkinliğe sahip olacak. Anne’nin Kutsaması ise deneyim ve altın kazancınızı artırıyor. 20 Haziran tarihine kadar ücretsiz görünüm hediyelerini Mağazadan almayı unutmayın!

Diablo Immortal’da, artan Hazine Goblini etkinliği ve Diablo IV’ün yeni düşmanı Altın Lanetli Avarice ile tarifi olmayan zenginlikler sizi bekliyor. Yağma Sınamaları’nda hazine yağmalayabilir, Döngünün Geçişi Avatar Çerçevesi görünümünü alabilir, Goblinlerin Yağması’nda ödüller kazanabilir ve daha birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

Yıl dönümü etkinliği hakkında daha fazla bilgi için Diablo Yıl Dönümü Kutlamaları adresini ziyaret edin.

Ayrıca, Diablo Immortal’ın yeni sınıfını keşfetmeyi ve yıl dönümü etkinliklerini Fırtına olarak deneyimlemeyi unutmayın!

Diablo IV ile ilgili tüm detaylar için resmi web sitemizi ziyaret edebilir ve Gamespress’te basın materyallerini bulabilirsiniz.

Diablo Immortal ile ilgili tüm detaylar için resmi web sitemizi ziyaret edebilir ve Gamespress’te basın materyallerini bulabilirsiniz.

Korunak’ta görüşmek üzere!