Türkiye’nin dört bir yanından oyun tutkunlarını buluşturacak olan “GameZone Game On” oyun etkinliği start alıyor. İlk turu 8 Haziran’da Metropol İstanbul AVM’de gerçekleştirilecek olan etkinlik, 8 Kasım’daki Büyük Final ile sona erecek.

ROG, MediaMarkt ve Intel İş Birliğiyle Dev Etkinlik

ROG, MediaMarkt ve Intel’in iş birliğiyle düzenlenen “GameZone Game On” etkinliğinde katılımcılar, Counter Strike 2, Forza Horizon 5, Beat Saber ve FC 24 oyunlarında yarışacak. Her turda, dört farklı oyun türünde en yüksek puanı elde eden ilk üç yarışmacı, İstanbul’da gerçekleşecek olan Büyük Final’e katılma şansı yakalayacak.

Büyük Ödül 300.000 TL!

Dört farklı oyun türünde en başarılı oyuncunun seçileceği etkinlikte, büyük ödül tam 300.000 TL olacak. İkinci olan oyuncu 100.000 TL, üçüncü en başarılı oyuncu ise 50.000 TL ödül kazanacak. Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa ve Antalya’da çeşitli tarihlerde düzenlenecek olan şehir karşılaşmalarında birinci, ikinci ve üçüncü olan finalistler de farklı miktarlarda ödüller alacak. Ödüller, MediaMarkt hediye çeki olarak verilecek ve MediaMarkt mağazalarında kullanılabilecek.

“GameZone Game On” oyun etkinliği hakkında daha fazla bilgiye GameZone Game On adresinden ulaşabilirsiniz.