Tepeden Tırnağa Hazırlanan Bu Koleksiyon, İkonik Reebok Sneaker Silüeti ve Görünüşlerini Assassin’s Creed Valhalla’nın Viking Mirası ile Birleştiriyor.

Yarın, Ubisoft ve Reebok, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyunu olan Assassin’s Creed® Valhalla’nın merakla beklenen çıkışını kutlamak adına işbirliğine dayalı ilk capsule koleksiyonunu satışa sunuyorlar.

Assassin’s Creed Valhalla, savaş ve kahramanlık hikayeleriyle büyümüş korkusuz bir Viking akıncısı olan Eivor’un muhteşem destanını anlatıyor. Büyüleyici bir Viking deneyimi sunan oyun, oyuncuları İngiltere’nin Karanlık Çağlarının acımasız ortamında yer alan güzel ve gizemli bir açık dünyaya götürüyor. Oyuncular, düşmanlar üzerine akınlar yapmak, yerleşimlerini genişletmek, siyasi güçlerini pekiştirerek Valhalla’daki tanrılar arasında kendilerine yer edinmek gibi yeni özelliklerden yararlanabilirler. 

Bu özel koleksiyon, kuzey ışıklarından esinlenen özel renk gruplarında üç ayakkabı stiliyle öne çıkıyor:

  • Zig Kinetica (119,95€): İskandinav gecelerinin koyu siyahından ve kuzey ışıklarından esinlenilmiştir.

Zig Kinetica x ASSASSIN’S CREED VALHALLA, zümrüt deniz renginde kendine özgü zikzak şekilli, enerji geri dönüşlü tabanı etrafına yerleştirilmiş siyah ağ şeklindeki yüzü ile tasarlanmıştır. Viking Yaşam Tarzı’ndan ilham alan bu model, İskandinav mitolojisinin önemli bir özelliğini temsil eden ve Eivor’un yolculuğunda ona yardımcı olan kuzgun Synin’in sembolünü taşıyor.

  • Club C Revenge (89,95€): Sade ama çok yönlü olan Club C Revenge x ASSASSIN’S CREED VALHALLA, zümrüt deniz rengi ve baştan sona siyah vuruşlarla yumuşak süet, ten rengi bir yüze sahiptir. Topuk kısmının silüeti, İskandinav çok yönlülüğünün özü ve en ikonik Viking sembollerinden biri olan ikiz savaş baltası sembolünü içerir.
  • Classic Leather Legacy (89,95€): Soğuk gri yüzü ve hem zümrüt deniz rengi hem de zümrüt pusu rengi vurgularla öne çıkan Classic Leather Legacy x ASSASSIN’S CREED VALHALLA’nın retro-koşucu yaşam tarzından ilham alan silüeti, şimdiki zaman ile geçmiş zaman arasında seçim yapmak istemeyenler için mükemmel bir seçim. Topuktaki kabartmalı kuzgun sembolü detayı, bu yaratıkların Vikingler için olan büyük anlamını bir kez daha vurguluyor.