Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, iPhone cihazlar için özel olarak üretilen ve MagSafe ile de uyumlu Wireless Şarj ünitesiyle şarj deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. 15W Mcdodo 2 in 1 ve 3 in 1 şarj ünitesi; zarif tasarımıyla telefon, kulaklık ve saat için aynı anda kablosuz ve özgür şarj fırsatı sunuyor.

Dünyanın lider mobil aksesuar üreticisi Mcdodo, Apple kullanıcılarına kablosuz şarj cihazlarıyla bambaşka bir şarj deneyimi sunuyor. 2’si 1 arada ve 3’ü 1 arada kablosuz şarj cihazları, dünyanın diğer bölgeleriyle birlikte aynı anda Türkiye’ye geldi ve şimdiden teknoloji satış sitelerinde ve mcdodo.com.tr’de satışa sunuldu.

15W kablosuz şarj imkanı sunan Mcdodo kablosuz şarj cihazı, estetik tasarımıyla dikkat çekiyor ve iPhone, Apple Watch ve AirPods’u aynı anda şarj etme imkanı sunuyor. Olağanüstü ısı koruması ile Mcdodo kablosuz şarj cihazı, cep telefonunuzun zarar görmesine de engel oluyor.

Apple Watch, Airpods, iPhone’u aynı anda şarj edebilen cihaz, MagSafe uyumlu ve telefonun şarj alanında 15W / 10W / 7.5W / 5W’ı, AirPods şarj alanında ise 5W şarj destekliyor. Mcdodo’nun üstün teknoloji ve kalitesiyle üretilen şarj standları uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Orijinal Apple cihazların 1.300 TL’lik fiyatına karşın, Mcdodo 2 in 1 şarjı 349 TL, 3 in 1 şarj standını ise 399 TL’ye edinebilirsiniz.

Taşınabilir olması ve 200 gr’lık hafifliğiyle özgür bir şarj imkanı da sunan ünite, şarj esnasında oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçilmesi için özel koruma teknolojisine sahip ve bu sayede daha akıllı ve güvenli bir şarj imkanı sunuyor. Mcdodo kablosuz şarj ünitesi ve diğer ürünlere; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden ulaşabilirsiniz.