Bugün, Square Enix LTD, Marvel’s Avengers’ın PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsollarında çıkış tarihini 18 Mart 2021 olarak duyurdu.

Marvel’s Avengers’ın yeni nesil konsol versiyonlarının dışında bugün oyun için ikinci yeni oynanabilir Süper Kahraman ve aynı zamanda şaşmaz hassasiyete sahip eşsiz okçu Hawkeye olarak da bilinen Clint Barton 18 Mart 2021’de piyasaya sürülecek. Oyunun PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, herhangi bir ek ücret ödemeden tam yeni nesil sürüme yükseltebilir ve ilerlemelerini sürdürmek için kaydettikleri oyunlarını aktarabilecekler.

Clint Barton, Marvel’s Avengers Operation

Hawkeye – Future Imperfect’in bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect ayrıca güçlü bir yeni kötü adam tanıtıyor: Hulk’un Bruce Banner’ın beyni ve Hulk’un güçlü yönleri ve yetenekleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro şimdi kıyamet gibi bir gelecekte bekliyor.