9 Mart itibari ile Watch Dogs: Legion Online Modu ücretsiz olarak konsollarda ve Stadia’da dağıtılmaya başlandı. Yakında bu mod PC oyuncuları içinde kullanılabilecek.

Ubisoft, Watch Dogs: Legion’ın çevrimiçi modunun şimdi Watch Dogs: Legion oyuncuları için ek ücret ödemeden; Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Stadia’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Bu mod, kısa bir süre sonra Windows PC’deki Epic Games Store ve Ubisoft Store’da da kullanıma sunulacak.

Watch Dogs: Legion’ın çevrimiçi modu detayları

  • Oyuncuların dört oyuncuya kadar arkadaşlarıyla birlikte takım kurabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri, zorlu görevler tamamlayabilecekleri ve yan etkinliklere katılabilecekleri serbest dolaşım sunan bir koop açık dünya.
  • Yeni koop oynanış mekaniklerini kullanan ve oyunculara mükemmel takımı seçerek şehrin en ikonik yerlerinde Londra’nın tehditlerine karşı savaşma fırsatı veren iki ila dört oyunculu yeni ortak görevler.
  • İlk “Oyuncuya karşı Oyuncu” (PvP) modu, dört oyuncunun silahlı örümcek robotları kontrol ettiği, heyecanlı ve herkesin tek başına bir ölüm maçında mücadele ettiği Spiderbot Arena.

Season Pass sahipleri için ekstra içerik

  • Guardian Protocol: DedSec, yapay zekanın bazen insan kararlarını değiştirebileceğini gösteren bir algoritmanın izini sürecek. Bu algoritma silahlı dronlarda kullanılacak olsaydı… Yaşam ve ölüm kararlarını verecek güce sahip olacaklardı.
  • Not In Our Name: DedSec, Londra’da adlarını kullanan ve acımasız bir tabloit gazete sahibinin emri altında çalışan gizli bir grup keşfeder. Gazete sahibi, bu grup tarafından çalınan bilgileri kötü şöhretli kurbanlarına şantaj yapmak ve şehirde güç kazanmak için kullanıyor.

Takım çalışması ve verimlilik gerektiren ilk dört oyunculu koop Taktik Operasyonu “Leader of the Pack”, 23 Mart’ta yayınlanacak. Invasion PvP modu, yepyeni ortak görevler, ücretsiz karakterler ve benzeri içerikler, ücretsiz güncellemelerle çıkıştan sonra da eklenmeye devam edecek.

Watch Dogs: Legion hakkında daha fazla bilgi için watchdogs.com adresini ziyaret edebilirsiniz.