Thrustmaster yenilikler yapmaya devam ediyor ve Xbox için resmi lisanslı, profesyonel ikinci modüler ESWAP oyun pedi kumandasının gelişini duyurmanın heyecanını yaşıyor.

ESWAP X PRO CONTROLLER, tam bir yıllık araştırma ve geliştirme çalışması ile tavizsiz bir sınıf olan sıralamadaki oyuncuların artan taleplerini karşılamak amacıyla profesyonel oyuncularla yapılan görüşmelerin meyvesidir.

Bu yeni oyun pedinin yenilikçi tasarımı ve ekstrem hassasiyet seviyesi, sadece Thrustmaster’ın sunabileceği benzersiz bir modüler konsept ile Xbox ve PC oyuncularının gözlemlerini dikkate almaktadır.

Geçen sene satışa sunulan ilk modelin yepyeni sürümü, sürüm X, daha uzun kullanım ömrü ve daha fazla hassasiyet için yeni nesil mini kollara, tetikleri fiziksel olarak kilitleme, manuel düğme yeniden eşleştirme ve kulaklık ses seviyesi kontrolü özelliklerine sahiptir — ilave olarak mükemmel yeni özelliklerle popüler Thrustmapper yazılımının en son sürümüne erişim sunmaktadır.

Microsoft ile yakın işbirliği sayesinde Thrustmaster, verilen hem yeni hem de daha eski nesil sistemlerle kusursuz uyumluluk sağlarken oyunculara tümüyle yeni fonksiyonlar sunmak için teknolojik sınırları zorlamayı bir kez daha başardı: Xbox One, Xbox One X, Xbox Series X|S ve PC (Windows 10).

Xbox Series X|S’de yüksek performans

ESWAP X PRO CONTROLLER’da bulunan T-MOD teknolojisi oyuncuların oyun pedlerini kullanım şekillerine derinlemesine bir bakışın sonucudur.

En iyi oyuncular, oynama şekli açısından inanılmaz esneklik ve farklı platformlarda (PC veya konsol) rekabet ederken üst sıralara çıkmalarına yardım edecek üst seviye araçlar aramaktadır.

Tüm oyun pedi modüllerinin istenilen anda anında değiştirilmesine izin veren Hot Swap özelliği sayesinde, oyuncular oynadıkları tüm oyunlarda optimum konfigürasyondan çabucak ve kolayca yararlanabilirler.

ESWAP X PRO CONTROLLER, önceki Thrustmaster mini kollara kıyasla yükseltilmiş hassasiyet ve daha uzun kullanım ömrü için yeni nesil (NXG) analog mini kollar içerir.

Oyuncular, yerleşik mini kol düğmeleri için iki kat kullanım ömrü (+%100), daha iyi fiziksel direnç (+%33) ve iyileştirilmiş yeniden merkezleme hassasiyetin (+%66) tadını çıkaracaklar.

Thrustmaster şimdi, oyuncuların her türlü oynama tarzına en iyi şekilde uyması için tetiklerin fiziksel hareket aralığını ayarlamalarını sağlamaktadır. Hareket aralığının %50 azaltılması, tetiklerinin tepkiselliğinin, ateş hızını artırmak ve düşmanlarla yüzleşmelerden zaferle ayrılmak açısından büyük bir avantaj olduğu nişancı oyunlarında son derece faydalı olabilir.

Daha uzun tetik hareket aralığı daha fazla hassasiyet ve diğer oyun tiplerinde gerçekten kademeli bir his sağlarken nişancı oyunu oyuncuları tetiklerde daha kısa hareket aralığı sayesinde yükseltilmiş tepkisellikten yararlanabilirler.

Thrustmaster, en uzun oynama oturumları sırasında ve hatta gelecekte bile daha iyi kontrol hissi ile birlikte daha yüksek seviyede hassasiyet ve sıfıra yakın yanıt süreleri sağlayan süper tepkisel tack butonlar içeren ESWAP X PRO CONTROLLER ile uyumlu yeni modüller de sunmaktadır.

Kumandanın düğmeleri ve D-pedin her biri 5 milyondan fazla kere çalıştırılabilir. Optimum hassasiyet için daha kısa tasarıma sahip, önceden kalibre edilmiş analog mini kolların her biri 2 milyondan fazla kere çalıştırılabilir.

Arka düğmeleri manuel olarak yeniden eşleştirme özelliği oyuncuların, tüm oyun türlerine ve tüm el boylarına uyarlamak için en iyi düğme kombinasyonlarını bulmalarını sağlar.

Kulaklıklarının ses seviyesini çabucak ayarlayabilmeleri oyuncuların oynadıkları oyunun neresinde olurlarsa olsunlar en iyi uyum için odaklanabilmelerini sağlar ve ihtiyaç duyulduğunda IRL (In Real Life / Gerçek Hayatta) dinlemenin pratik yönüne önemli derece destek verir.

ESWAP X PRO CONTROLLER tıpkı selefi gibi, resmi Microsoft lisanslı, eşsiz, yepyeni bir sınırsız modül ekosistemine sahip olup kullanıcıların oyun pedlerinin görünümünü güncellemelerine ve performansını yükseltmelerine izin verir.

Her zaman sıradaki büyük sıçramaya bakan sıralamadaki oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamaya devam etme hedefi ile ESWAP X PRO CONTROLLER, kullanıcıların ilk defa süper yumuşak, pürüzsüz kavrama yüzeylerinden yararlanmalarını sağlar. Gerçekten tüm farkı yaratan hakikaten göze çarpan yeni bir konfor düzeyidir.

Thrustmaster, ESWAP X PRO CONTROLLER’ın bu sene satışa sunulmasına eşlik edecek, oyuncuların oyun pedlerini bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlamalarını ve gerektiğinde yeni tekli modüllerle yeni bir başlangıç yapmalarını sağlayan, farklı paketler ve modüller sunmanın da mutluluğunu yaşıyor.

  • ESWAP X GREEN COLOR PACK ve ESWAP X BLUE COLOR PACK:

Kullanıcıların oynama konfor bölgelerini genişletmelerini sağlayan, ESWAP X PRO CONTROLLER için kamuflajdan esinlenilmiş modül paketleri. Yeni şekil ve dokulara sahip modüller, 7 modül ve ek 2 mini kol başlığı ile, oyuncuların sınırlarını zorlamalarını ve oyunculuklarını bir üst düzeye çıkarmalarını sağlıyor.

  • ESWAP X S5 NXG MINI-STICK MODULE:

Yedek yeni nesil mini kol: Mini kol modülünüzü kaybeder veya bozarsanız ya da milyonlarca çalıştırma ömrünün sonuna geldiyseniz yeni bir başlangıç yapın.

  • ESWAP X D4XB D-PAD MODULE:

Yedek D-ped: D-ped modülünüzü kaybeder veya bozarsanız ya da milyonlarca çalıştırma ömrünün sonuna geldiyseniz yeni bir başlangıç yapın.

  • ESWAP T-CASE:

ESWAP T-Case sert yüzeyli taşıma çantası ekosistemi tamamlayarak oyuncuların oyun pedi ve modüllerini gittiklere her yere (farklı yerlerde oynama, LAN partilerine katılma veya taşınırken) güvenle götürmelerini sağlar.

Thrustmapper yazılımı, belirli oyunlar veya karakterlere özel olarak uyarlanmış özel ön ayarlar oluşturarak oyuncuların önemli tüm ayarları yapmalarına izin verir. Tamamen sorunsuz çok platformlu kullanım için bu ön ayarlar Xbox ve PC’de kullanılabilir.

ESWAP X PRO CONTROLLER’ın satışa sunulması için Thrustmaster, sol ve sağ analog mini kollar için ölü bölge eğrilerinin şeklini değiştirme yeteneği de ekleyerek tüm oyuncuların mini kolların performansını ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlamalarını sağlıyor.

Thrustmapper elbette, analog mini kollar için hassasiyet eğrilerini ayarlama, düğmeleri yeniden eşleştirebilme ve titreşime seviyelerini ayarlama gibi tümüyle özelleştirilebilir oynama ön ayarları oluşturmak için inanılmaz kullanışlı başka özellikler de sunuyor.

ESWAP serisi farklı çeşitli oyunlarda (FIFA, Rocket League, Call of Duty, NBA 2K ve pek çok diğer oyun) çok sayıda önde gelen eSpor oyuncusunun sadakatini kazandı ve dünya çapında galibiyet için savaşan sıralamadaki binlerce oyuncunun dikkatini çekti.

Bu yeni çağın şafağında ve eSpor ve genel olarak oyunculukta ümit veren yeni bir yılda Thrustmaster, neslinin en ileri, aktif ve yenilikçi oyun sektörü şirketlerinden biri olarak konumunu daha da güçlendiriyor.

ESWAP X PRO CONTROLLER + EKOSİSTEMÖN SİPARİŞLERSATIŞA SUNUŞ
ABD + Kanada10 Kasım 2020 Salı4 Aralık 2020 Cuma
Latin Amerika17 Kasım 2020 Salı10 Aralık 2020 Perşembe
EMEA17 Kasım 2020 Salı10 Aralık 2020 Perşembe
Avustralya17 Kasım 2020 Salı10 Aralık 2020 Perşembe
Asya (Japonya hariç)4 Aralık 2020 Cuma18 Aralık 2020 Cuma

ESWAP X PRO CONTROLLER ekosistemi fiyatları:

  • ESWAP X PRO CONTROLLER: £149,99 / $159,99 / €169,99
  • ESWAP X GREEN COLOR PACK: £44,99 / $49,99 / €49,99
  • ESWAP X BLUE COLOR PACK: £44,99 / $49,99 / €49,99
  • ESWAP X S5 NXG MINI-STICK MODULE: £17,99 / $19,99 / €19,99
  • ESWAP X D4XB D-PAD MODULE: £17,99 / $19,99 / €19,99
  • ESWAP T-CASE: £17,99 / $19,99 / €19,99