GIANTS Software, firmanın anavatanı İsviçre’den Singapur’a, Avustralya’dan Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar kendi yayın ağı çerçevesi içinde global iş ortakları ağını başlattığını duyurdu. GIANTS Software artık kendi ürünlerini yayınlayacak ve tüm ortaklarının marka iletişimlerini ve küresel konumlamasını yönetecek.

Dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda ortakla birlikte, Farming Simulator’ın geliştirici ve yayıncısı ortaklarının oluşturduğu ağ ile erişimini daha da genişletecek ve başarılı tarım oyunu serisinin dağıtımı ve promosyonunda daha geniş bir kitleye ulaşacak. GIANTS Software dünyanın her tarafındaki hayranlarıyla iletişim kuracağı ve hayranlarına ulaşacağı genel bir strateji ile yerel aktiviteleri de destekleyecek. 

Geçen sene oyunlarımızı yayınlama girişimimizi başlatmamızın üzerinden çok mesafe kat ettik”, diyor 2020 yılında firma içinde koordine edilmiş bir ekip kuran Giants Firma Direktörü Boris Stefan. “Özenli hazırlıklarımız bize mükemmel ortaklar kazandırdı. Yalnızca markamız için mükemmel seçimler olmakla kalmıyorlar, aynı zamanda umduğumuz kadar kendilerini adamış ve yetenekli isimlerden oluşuyorlar. Birlikte Farming Simulator’ı nerede olursa olsun dünyadaki tüm oyunculara ulaştırma hedefini taşıyoruz.

Global ortaklık ağı sayesinde GIANTS Software sadece dünyanın dört bir yanındaki erişimini ve marka farkındalığını artırmakla kalmıyor, aynı zamanda kendi oyunlarını yayınlayan bir oyun geliştiricisi olma bağımsızlığını da ileriye taşıyor. Bu girişimde eşlik edecek ortakların sayısı şimdiden yirmi ikiyi bulmuş durumda ve sayı daha da artacak:

●      ARAL

●      astragon Entertainment

●      Cenega

●      Colby, ComputerLand Group Company

●      DigitalBros

●      Ecoplay

●      Enarxis

●      ERC

●      Five Star Games

●      Gamesplanet (Metaboli SA)

●      Koch Media

●      MUVE

●      Netzah Game

●      PAN Vision

●      Play Art

●      Playman

●      Simactive Distribution

●      Soft Source

●      Solutions 2 GO

●      Thali AG

●      U&I Entertainment

●      XD Inc.

Yeni ortaklarımızla birlikte serinin başarılı geçmişini temel alarak Farming Simulator’ın geleceğinin, en başta sadık hayranlarımız olmak üzere herkes için olağanüstü sonuçlar vermesini sağlayacağız. Yayın ekibimiz Farming Simulator’ın tüm potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır ve tüm dünyadaki oyuncu topluluklarımızı daha da büyüteceğiz” diyor GIANTS Software CEO’su Christian Ammann.

GIANTS Software bu global ortaklık ağı ve kendi yayın ekibiyle gelecekteki yayıncılık aktivitelerini de genişletecek ve diğer geliştiricilerin ürünlerini de yayınlamaya başlayacak.