Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer bugün Razer Kraken V3 X oyun kulaklığını duyurdu.

En çok satan Razer Kraken X’ten esinlenen Razer Kraken V3 X, gelişmiş atmosfer oluşumunu (immersion) sağlamak adına yükseltilmiş ses sürücüleri ve çok yönlü bir oyun deneyimi için Razer Chroma RGB ile uzun süreli kullanım ve gelişmiş konfor sağlamak için tasarlandığı söyleniyor.

Razer Kraken V3 X, sürükleyici bir ses deneyimi için ultra hafif rahatlık sağlıyor. Patentli ses sürücüsü tasarımı olarak ilk defa Razer BlackShark V2 espor kulaklık ailesinde tanıtılan Razer TriForce 40 mm sürücüler ve 7.1 surround ses ile donanmış olan Razer Kraken V3 X, üst düzey, gerçekçi ses sunuyor.

Razer HyperClear Cardioid Mic ile kulaklık, oyun içinde parazitsiz net iletişim sağlıyor. Hibrit kumaş ve hafızalı köpük kulak yastıklarına sahip hafif 285 gr’lık kulaklık, oyuncuların uzun oyun seanslarında sürekli rahatlık sağlıyor. Razer Kraken V3 X, Razer’ın 16,8 milyondan fazla renge sahip tescilli RGB aydınlatma teknolojisi olan Razer Chroma RGB tarafından desteklenirken, markanın en uygun fiyatlı kulaklığı durumda. Oyuncuların atmosfere daha iyi katılabilmesi (immersion) için kulaklık ışıklarını özelleştirmelerine olanak tanıyor.

Razer Kraken V3 X Fiyatı

Razer Kraken V3 X, Razer.com ve yetkili perakendecilerde 69.99 dolar ya da 79.99 euro fiyat etiketi ile satılmaya başladı.