Sevgililer Gününde, siz de sevdiğinize anlam dolu bir sürpriz yapmak isterseniz; Canon, birbirinden özel ve yaratıcı ürünleri ile sizleri bekliyor.

Sevgililer Günü, her ne kadar romantik anları çağrıştırsa da her anlamda sevginizi göstermek için harika bir zaman. Geçmiş özel anlarınızı tazeleyip sevdiğinizle birlikte yeni anılar oluşturabilir, bu özel zamanı aşk dolu bir anı albümüne dönüştürebilir, sevgilinize hediye edebilirsiniz. Canon’un yüksek çözünürlüklü kameraları ve yazıcıları, size bu konuda eşsiz bir fırsat sunuyor.

Her anınıza ortak: PowerShot V10

PowerShot V10; otomatik ışık ayarlamalı 14 renk filtresi, dahili mikrofonu, her anı mükemmel netlikle yakalayan otomatik yüz odaklaması ve gelişmiş görüntü sabitlemesiyle adeta aşkınızı ölümsüzleştiriyor. Aşk dolu her anı 4K video çekim kalitesiyle sanki bir sinema filmi tadında kaydetmek isteyenler için eşsiz bir hediye alternatifi olan PowerShot V10, 211 gramlık kompakt tasarımı ve pratik kullanım için yerleşik standıyla tüm maceralarınıza yol arkadaşı oluyor. Anılarınızı kalıcı birer hatıraya dönüştürecek PowerShot V10 ile Sevgililer Günü’nün en unutulmaz hediyesini siz alın! Canon PowerShot V10 önerilen satış fiyatı 21.000 TL’dir!

PIXMA 3430 ile anılarınızı canlandırın 

Sevgililer Günü’nün en heyecan verici yanlarından biri de sevdiğiniz kişi için hazırladığınız sürprizin tatlı telaşı oluyor; PIXMA G3430 ise yeni renk seçenekleriyle sevginize renk katıyor! Wi-Fi bağlantısı sayesinde Canon PRINT uygulamasından kolaylıkla fotoğraf baskısı alınmasını sağlayan PIXMA G3430 ile evinizin her köşesini fotoğraflarınızla süslemek için size sadece mıknatıslı kâğıdı veya parlak/mat fotoğraf kağıdını yazıcınıza yerleştirmek kalıyor. 

PIXMA G3430’un yetenekleri bununla sınırlı kalmıyor; Creative Park uygulamasıyla sevdiğinize en yaratıcı hediyeyi hazırlayarak sizi Sevgililer Günü’nün yıldızı yapıyor! Dev çiçek ve mini buket yapımından aşk dolu mesaj kartlarına kadar pek çok alternatifi içerisinde barındıran Creative Park uygulamasından aşkınızı en iyi şekilde ifade eden şablonu seçerek hazırlıklara başlayabilirsiniz. Canon PIXMA 3430 önerilen satış fiyatı 6.599 TL’dir!

Büyük anıların kompakt mimarı: SELPHY CP1500

Küçük ama bir o kadar da anlam yüklü hediyelerin baş mimarı SELPHY CP1500, hızlı yapısı sayesinde kartpostal, kare format ya da çıkartma seçenekleriyle son dakikada bile yardımınıza yetişerek sevdiklerinizi hayran bırakmayı başarıyor. Kompakt yapısının ardında barındırdığı 100 yıl boyunca solmayan baskı kalitesiyle aşkınızı nesillerden nesillere aktarıyor. Beyaz, pembe ve siyah olmak üzere üç farklı renk alternatifiyle de her zevke hitap eden bir hediye alternatifi oluyor. Canon SELPHY CP1500 önerilen satış fiyatı 5.099 TL’dir!

Her anınıza aşkla dokunuş: SELPHY SQUARE QX10

Her aşkın kendine özel hikayesini fotoğraflar anlatabilse de o duyguları bir cümleyle taçlandırmak anıları daha eşsiz kılıyor. SELPHY SQUARE QX10, özel notlar yazabileceğiniz kenarlıklara sahip yüksek kaliteli kağıtları ile Sevgililer Günü’nde hazırladığınız hediyeye farklı bir boyut katıyor. Hediyeniz ne olursa olsun SELPHY SQUARE QX10 ile en güzel fotoğrafınızın baskısını alıp duygularınızı ifade edecek notunuzla kişisel bir final dokunuş yapabilirsiniz. Ayrıca beyaz, pembe, yeşil ve siyah renk alternatifleriyle sevgilinizi şımartabilirsiniz. Canon SELPHY SQUARE QX10 önerilen satış fiyatı 4.299 TL’dir!

Zoemini S2 ile yaratıcılığınızı serbest bırakın

Her anın fotoğrafını çekmekle yetinmeyip baskısını da almak isteyenlerin yaratıcılığına ilham kaynağı olacak koyu camgöbeği, inci beyazı ve pembe altın renk seçeneklerine sahip Zoemini S2, kompakt ve hafif yapısıyla sevgilinizi büyülemeye hazırlanıyor. Tek bir cihaz üzerinden kenarlıklar ve filtreler eklenebilirken çekim modları arasında seçim yapılmasına da olanak sağlıyor. Bununla birlikte çekilen fotoğrafları kaydedip yer ve zaman fark etmeksizin baskı alabilmesi sayesinde sevgilinizin hayatından aşk, romantizm ve eğlence hiç eksik olmuyor. Canon Zoemini S2 önerilen satış fiyatı 5.999 TL’dir!