Samsung Electronics, Galaxy Watch akıllı saat serisinin ilk “FE” versiyonu olan Galaxy Watch FE’yi tanıttı.

Galaxy Watch FE, Samsung’un popüler sağlık ve zindelik takip özelliklerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor. Yeni Galaxy Watch FE, güçlü donanım performansı ve gelişmiş sağlık ve egzersiz izleme özellikleriyle dikkat çekiyor.

Galaxy Watch FE, 40mm boyutunda, siyah, pembe altın ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Kullanıcıların saatlerini kişiselleştirmesine olanak tanıyan yeni saat yüzleri ve değiştirilebilir kordonlar da sunuluyor. Ayrıca, çizilmelere karşı dayanıklı Safir Kristal camla donatıldı.

Sağlık Takip Özellikleriyle Dolu

Samsung’un gelişmiş BioActive Sensörüne sahip Galaxy Watch FE, günün her saatinde kişiselleştirilmiş sağlık ipuçları sunuyor. Uyku düzeni takibi, uyku koçluğu ve uyku ortamı yaratma özellikleri ile daha iyi bir uyku deneyimi sunuyor. Kalp sağlığı takibi özellikleri arasında HR Alert, Düzensiz Kalp Ritmi Bildirimi (IHRN) ve EKG izleme bulunuyor. Kullanıcılar ayrıca kan basınçlarını ölçerek kalp sağlıklarını daha yakından takip edebiliyor.

100’den fazla farklı egzersiz modu ile Galaxy Watch FE, kullanıcıların egzersizlerini ve gelişimlerini doğrudan bileklerinden takip etmelerini sağlıyor. Gelişmiş koşu analizi ve kişiselleştirilmiş kalp atış hızı özellikleri, kullanıcıların performanslarını optimize etmelerine ve yaralanmaları önlemelerine yardımcı oluyor.

Galaxy Ekosisteminden Güç Alan Deneyimler

Galaxy Watch FE, Samsung Galaxy cihazları arasında sorunsuz bağlantı deneyimi sunuyor. Telefonumu Bul özelliği ile kaybolan telefonlar kolayca bulunabiliyor. Kamera Kumandası ile Samsung akıllı kameralarını doğrudan bilekten kontrol etmek mümkün. Samsung Wallet desteği sayesinde kullanıcılar, dijital cüzdan özelliklerini saatlerinden yönetebiliyorlar.

Samsung Galaxy Watch FE, sağlık takibi ve günlük kullanım özellikleriyle dikkat çeken, şık ve dayanıklı bir akıllı saat arayanlar için ideal bir seçenek. Sağlık ve zindelik yolculuğunuzda Galaxy Watch FE ile bir adım önde olun.