Razer’ın tam gün sürecek dijital etkinliği RazerCon 2020, 10 Ekim 2020’de başlıyor. Razer CEO’sunun açılış konuşması, yeni ürün lansmanları, ürün panelleri, oyun vitrinleri ve dünyanın en iyi EDM sanatçılarından, Sabaton ve DragonForce gibi metal gruplarından oluşan after-party konserini içeren etkinlik bütün gün sürecek.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer ve onun hem donanım hem de yazılım ortaklarıyla birlikte gerçekleştirdiği tüm gün sürecek dijital bir etkinlik olan RazerCon sayesinde küresel topluluğunu bir araya getirecek. RazerCon 2020, 10 Ekim‘de yapılacak ve Twitch, Facebook, YouTube ve Twitter dahil olmak üzere Razer’ın başlıca sosyal ağ kanallarında canlı yayınlanacak.

İzleyiciler, içinde Razer Blade 15, Razer ve donanım ortaklarından ürünler, oyun içi öğeler ve katılımcı oyun stüdyolardan beta anahtarları gibi çekici ödüller kazanma şansı için yarışmalara ve çekilişlere katılabilecek ve yayın boyunca etkileşim kurmaya davet edilecekler.

RazerCon katılımcıları, oluşturulan sonsuz animasyonlu aydınlatma efektleri için 16,8 milyon renge sahip tescilli bir RGB aydınlatma teknolojisi sistemi olan Razer Chroma RGB aydınlatma (patent beklemede) tarafından desteklenen ilk canlı yayın etkinliğinde, görsel-işitsel bir şova şahit olacaklar. Dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler, gösteri sırasında Razer Chroma özellikli cihazlarının, etkinlik sonrası Sabaton ve DragonForce grubundan Herman Li’nin de yar alacağı EDM ve heavy metal konserindeki birinci sınıf performansla senkronize olup dans edişini izleyebilecekler.

Katılımcılar ayrıca Intel, Microsoft, NVIDIA, Western Digital, ASRock, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Capcom gibi RazerCon’u destekleyen diğer birçok premium ortaklardan sunumlarına katılacaklar. İlgilenenler, etkinliğe kaydolarak Razer ve ortakları tarafından sunulan çekici donanımları kazanma şansı için çekilişlere katılabilir. RazerCon 2020, 10 Ekim 2020 Türkiye saati ile 19:00‘da (09:00 PST), Razer CEO’sunun açılış konuşması ile başlayacak. Daha fazla bilgi için https://www.razer.com/razercon adresi ziyaret edilebilir.