Sosyal medyada bir anda popüler olan MyHeritage’in DeepNostalgia özelliğinin nasıl kullanıldığına bakıyoruz.

Daha önce haberini yaptığımız MyHeritage’in yapay zeka destekli uygulaması DeepNostalgia, beklenildiği gibi sosyal medyada bir anda popüler oldu. MyHeritage aslında bir soy ağacı oluşturma sitesi. DeepNostalgia da soy ağacı oluştururken yükleyeceğiniz fotoğraflara hakaret verebileceğiniz ve siyah beyaz fotoğrafları renklendireceğiniz bir uygulama. Biz de bu popüler uygulamanın nasıl çalıştığını size göstermek istiyoruz.

MyHeritage DeepNostalgia Fotoğraf Hareketlendirme Nasıl Yapılır?

  1. İlk olarak hareketlendirmek ya da renklendirmek istediğiniz fotoğrafı telefonunuzla çekiyorsunuz(Bilgisayarda kullanacaksanız fotoğrafı taratabilirsiniz)
  2. Sonrasında DeepNostalgia sayfasına gidiyoruz.
  3. Sayfaya girdiğiniz zaman üye olmanız istenecek. Siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra yine DeepNostalgia sayfasına giriş yapılmış şekilde gidiyoruz.
  4. Sayfaya girdiğiniz zaman fotoğraf yükleyin butonunu göreceksiniz. Ona tıklıyoruz.
  5. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan hareket vermek istediğiniz fotoğrafı seçiyorsunuz.
  6. Fotoğrafı seçmenin ardından hareketlendirme işlemi başlayacaktır. İşlem bitene kadar bekleyin.
  7. İşlem bittikten sonra fotoğrafınıza animasyon eklenmiş olacaktır. Download video butonu ile bu videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.
  8. Ayrıca fotoğraflarım sayfasıdan yüksediğiniz fotoğraflar üzerinde iyileştirme yapabileceğiniz gibi siyah/beyaz bir fotoğrafı renklendirebilir ya da fotoğrafınız üzerindeki hareketi değiştirebilirsiniz.