Microsoft Açık Büfe Teknoloji Günleri’nde operasyonları uçtan uca daha verimli ve güvenli hale getirmeye yarayan en yeni teknolojiler, hibrit çalışmayı mümkün kılan araçlar, dijital pazarlama, veri analizi ve siber güvenlik gibi alanlarda çeviklik kazanmanın yolları ele alınıyor.

Yeni dijital ekonomide maliyetleri düşürmek, daha az kaynakla daha çok iş yapmak ve çalışan deneyimini iyileştirmek gibi birçok hedefe aynı anda ulaşmak için yoğun şekilde çalışan şirketler, beklentilerin giderek arttığı bu süreci yönetmekte zorlanabiliyor. Söz konusu alanlarda zorluk yaşayan kurumsal müşterilerine destek olmak adına yola çıkan Microsoft TürkiyeAçık Büfe Teknoloji Günleri adını verdiği müşteri etkinliklerinin ikincisini 13 Ocak Cuma günü gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bu haftaki etkinliğin başlığı “Çalışan Deneyimi Platformu Viva’yı Yakından Tanıyalım” olarak belirlendi.

Yeni teknolojileri etkin şekilde kullanarak daha rekabetçi ürün ve hizmetler sunmak isteyen şirketlerin yoğun ilgi gösterdiği Microsoft Açık Büfe Teknoloji Günleri’ne katılan müşteriler, Microsoft’un bilişim ve pazarlama konusunda uzman isimleriyle bir araya gelme ve fikir alışverişinde bulunma fırsatına sahip oluyor.

Her hafta Cuma günleri Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenen Microsoft Açık Büfe Teknoloji Günleri kapsamında operasyonları uçtan uca daha verimli ve güvenli hale getirmeye yarayan en yeni teknolojiler, hibrit çalışmayı mümkün kılan araçlar, dijital pazarlama, veri analizi ve siber güvenlik gibi alanlarda çeviklik kazanmanın yolları ele alınıyor.

Microsoft Açık Büfe Teknoloji Günleri Etkinliğine nasıl katılınır?

Etkinliğe katılmak isteyen Microsoft müşterilerinin https://msevents.microsoft.com/event?id=3598552848&wt.mc_id=AID3056661_QSG_EML_626739 linki üzerinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.