Logitech bilgisayar aksesuarları, artık Intel Evo platformunun katı sertifika standartlarını karşılıyor hatta bu standartları aşıyor. Logitech, Intel Evo dizüstü bilgisayar kullanıcılarına  en iyi kullanıcı deneyimini sunuyor.

Logitech, ürün gamında yer alan belirli mouse ve klavyelerinin artık Intel Evo tarafından doğrulandığını  duyurdu. Logitech çevre birimlerinin Intel Evo doğrulaması için katı güvenilirlik, birlikte çalışabilirlik ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı Intel ile ortaklaşa gerçekleştirilen titiz testler ve çalışmalar sonucunda onaylandı ve açıklandı.

Logitech Kişisel Çalışma Alanı Çözümleri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Delphine Donné, “Kurumsal ve bireysel kategorilerimizdeki yıldız ürünlerimizin Intel® Evo™ için doğrulanmış olması Logitech için büyük bir başarıdır. Bu ortaklık, en iyi kullanıcı deneyimlerini sunma ve Bilgi Teknolojileri departmanlarının bilgisayarlar ile donanım ürünlerimizin birlikte çalışabilirliği ve güvenliğiyle ilgili endişelerini ele alma noktasında taahhüdümüzü güçlendiriyor.” dedi.

Intel® Evo™ Aksesuar Programı, bilgisayar aksesuarları için standardı belirlerken, hem kullanıcıların hem de kurumların Intel® Evo™ dizüstü bilgisayarlarıyla harika deneyimler yaşamasını sağlıyor. Doğrulanmış ürünler, gerçek dünya performansı için Intel’in katı sertifika gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiş olup; iletişim, eğlence ve verimliliği artırmaya yardımcı oluyor.

İş Amaçlı Logitech ürünleriLogitech ürünleri
– MX Keys
– MX Master 3
– MX Keys Combo
– MX Master 3S
– MX Anywhere 3
– MX Keys Mini
– MX Keys Mini Combo
– MX Keys Combo | Gen 2
– Signature M650
– Lift Vertical Ergonomik Mouse
– MX Master 3S
– MX Anywhere 3
– MX Keys
– MX Keys Mini
– Signature M650
– Lift Vertical Ergonomik Mouse