İkonik markalar, tıraş ve oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak özel bir tıraş makinesi yaratmak için güçlerini birleştiriyor.

Dünyanın en büyük erkek bakım şirketi Gillette ve oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer, bakım ve oyun alanında en üst düzey işbirliğini başlatmak için bir araya geldi. Her ikisi de topluluk içinde zengin bir geçmişe ve geleneğe sahip olan iki marka, Razer markalı Peeling Çubuklu tıraş bıçağı GilletteLabs (GilletteLabs with Exfoliating Bar) ürünlerinin sınırlı sayıdaki serisini ortaya çıkarmak için tasarım, yenilik ve en ileri teknolojinin kesiştiği noktada buluşuyor.

Tüketiciler ağustos ayının sonunda mağazalarda ve internette satışa sunulacak Gillette’in en son yeniliği olan ve Razer’ın ikonik üç başlı yılan logosu ile asit yeşili ticari imzalarına sahip, Peeling Çubuklu tıraş bıçağı GilletteLabs’ı (GilletteLabs with Exfoliating Bar) deneyebilecekler. Öte yandan oyuncular ve hayranlar, dünyanın en büyük oyun etkinliklerinde bu iki marka ile etkileşime geçebilecek ve Gillette Gaming Alliance’ın yayıncı ve Razer fenomenlerinden oluşan kadrosu aracılığıyla kampanyalara katılabilecekler.  

Gillette Küresel Marka Franchise Lideri Daniel Ordonez, “Seçkin bir oyun şirketi olan Razer ve dünyanın önde gelen tıraş makinesi markası Gillette’in bir araya gelmesi, sadece bir tesadüf değil” dedi. “Uzun süredir Razer’ın son teknolojisine hayranlığımız var. Hem oyun hem de teknoloji alanında herkesin tanıdığı bir marka. Oyun kültüründe bizim için yeni bir adıma işaret eden bu heyecan verici girişimle tıraş ve oyun deneyimini üst seviyeye taşımaktan büyük heyecan duyuyoruz. Dünyanın her yerindeki erkekler, biçim, işlev ve tasarımın mükemmel birleşimi olan en son iş birliğimizden keyif alacak.”  

Bu iki marka uzun süredir birbirlerine hayranlık besliyor; oyun dünyasında aynı alanları işgal ediyorlar, yıllar boyunca etkinliklerde bir araya geliyorlar ve oyun topluluğuna isteyebilecekleri ve kullanacakları bir şeyi sağlamak için iş birliği yapma fikrini tartışıyorlar. Bu yılın başlarında, Razer tarafından yayınlanan bir 1 Nisan Şaka Günü videosu topluluğa tıraş faresini tanıtıyordu; potansiyel ortaklığa hafif ama eğlenceli bir selam. Video, iki markaya iş birliğini hayata geçirmenin harika bir fikir ve tam zamanı olduğu sinyalini vererek önemli bir ivme yarattı. 

“Razer’ın 1 Nisan videosunun ardından hayranlarımızdın, bu tür bir ürün tasarlamamızı istediklerini gösteren taleplerle karşılaştık. Şimdi ise onlara istediklerini verebiliyor olmaktan heyecan duyuyoruz” diye açıkladı Razer Global Pazarlama Müdürü Başkan Yardımcısı Ayesha Durante. “İki güç merkezi arasındaki bu iş birliği, Razer ve Gillette’in en iyilerini içeren, kalite ve performansa odaklanan, ortak yaratılmış bir tasarımla sonuçlandı.” 

İki ikonik marka, “Feel Sharp, Play Sharp” platformu altında bir araya gelerek, hayranlarına “İster oyunda isterse hayatta; kendinizi keskin hissettiğinizde,  oyununuzun da keskin olacağı”nı vurguluyor.

Peeling Çubuklu GilletteLabs, tek harekette zahmetsiz tıraş sağlar. Üstün tıraş deneyimi için yerleşik peeling teknolojisine sahip bu tıraş bıçağındaki esnek disk, yüzünüzün hatlarını çizerken sıkışan tüyleri serbest bırakacak şekilde tasarlanmıştır. 

GilletteLabs with Exfoliating Bar, son zamanlarda dünyanın en büyük spor etkinlikleri sırasındaki reklamlar ve en büyük festivallerden bazıları da dahil olmak üzere, erkekler için en alakalı alanlarında daha önce kendini göstermişti. Tıraş bıçağının şık estetiğine dikkat çeken Gillette, tasarımın kültür öncüleri arasında talep yarattığına dikkat çekiyor. Sonuç olarak marka, GilletteLabs kültüründeki en son değişimi duyurmaktan ve gezegendeki en iyi oyun teknoloji şirketlerinden biri olan Razer ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyor.

Daha fazla bilgi için lütfen gillette.com/razer adresini ziyaret edebilir ve Gillette Gaming’i TikTok üzerinden Razer’ı ise buradan takip edebilirsiniz.