Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS, “Thincredible” sanal lansmanında sürdürülebilirlik odaklı ultra ince ve hafif tasarıma sahip yeni dizüstü bilgisayar modellerini tanıtacak.

“İnanılmazın Peşinde” sloganıyla yola çıkan ASUS, “Thincredible” sanal lansmanında sürdürülebilirlik ve inovasyonu merkezine alan yeni teknolojilerini görücüye çıkaracak. 21 Nisan tarihinde gerçekleşecek çevrimiçi etkinlikte ultra ince ve hafif tasarımın üstün performansla buluştuğu OLED ekranlı Zenbook ve Vivobook dizüstü bilgisayar modelleri tanıtılacak. ASUS’un hayatı daha pratik yapacak inovasyonlara yer vereceği sanal lansmanda aynı zamanda üst düzey kullanışlılığı ve zahmetsiz taşınabilirliği ile kullanıcısının günlük hayatını kolaylaştıracak bir Zenbook modelinin dünya prömiyeri de yapılacak.

%100 sürdürülebilir vizyon

ASUS dizüstü bilgisayarlarının geri dönüştürebilir materyaller kullanılarak ve en üst düzey çevresel standartlara ulaşılarak üretilmeleri, cihazların sürdürülebilirliğinin garantisini veriyor. 2023 yılında ASUS tüketici dizüstü bilgisayarlarının %90’ı, yalnızca çevreye büyük katkı sağlayan ürünlerin almaya hak kazandığı EPEAT ve dünyanın en zorlu enerji verimliliği programı ENERGY STAR® 8.0 standartlarına erişecek. “Thincredible” sanal lansmanında tanıtılacak ince, hafif OLED ekranlı Zenbook ve Vivobook da daha önce görülmemiş kompaktlıktaki tasarımları ve geri dönüştürülebilir materyallerden üretilmeleri sayesinde oldukça sürdürülebilir dizüstü bilgisayarlar.

Dünyayı şaşırtacak iş birliği

ASUS, yeni ürünlerinin tanıtımından sonra dünyaca ünlü bir sokak giyimi markasıyla olan iş birliğini duyuracak. Bu benzersiz tecrübe için birbirinden farklı dizüstü bilgisayarlarla kişinin kendini ifade etmesini ve modayı kutlayan özel tasarımlar ve aksesuarlar sergilenecek.

ASUS’un yeni ürünlerini sergileyeceği ve iş birliğini duyuracağı Thincredible sanal lansmanına https://asus.click/thincredible_pr linkiyle çevrimiçi katılım sağlanabilecek.