Google, YouTube Premium abonelerine yeni bir promosyon sunuyor. YouTube Premium’a yeni abone olanlara Stadia Pro’da bulunan oyunları denemek için üç ay ücretsiz veriliyor.

Bu kampanya, doğal olarak birkaç uyarı ile geliyor. Google, üç ay ücretsiz Stadia Pro’yu yeni abonelerle sınırlamanın yanı sıra yalnızca şu ülkelerde kullanılabilmekte: ABD, Kanada, Fransa, Almanya, Macaristan, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık. Maalesef Türkiye promosyonun geçerli olduğu ülkeler arasında bulunmuyor.

Teklifi 31 Ocak 2022’ye kadar talep edebilirsiniz ve Google’ın açıklamasına göre 14 Şubat 2022’ye kadar kullanabilirsiniz. Üç ay sona erdiğinde Pro’nun aylık 9,99 ABD doları tutarında ücretlendirileceği ve satın almadığınız oyunlara erişiminizi kaybedeceğinizi unutmayın.

Eğer YouTube Premium’a yeni abone olduysanız ücretsiz Stadia Pro’yu bugünden itibaren kullanabilirsiniz. Stadia, ayrıca Destiny 2 ve Super Bomberman R Online gibi oyunları yalnızca bir Google hesabıyla ücretsiz denemenizi sağlyor: Stadia’nın işinize yarayıp yaramadığını öğrenmek için kredi kartı vermenize gerek bulunmuyor.