Yarından itibaren, sınırlı süreli ürkünç bir etkinlikte canavarları avlayın veya avcılardan saklanın!

Bugün Ubisoft, Rainbow Six Siege’de hayranların en sevdiği korkunç etkinlik Doktor’s Curse’un 13 Ekim’den 2 Kasım’a kadar geri döneceğini duyurdu. Doktor’s Curse: The Returned, Doc’un korkularının kol gezdiği ürkünç Doktor’un Kalesi haritasında sevilen Saklambaç oyun modunu geri getiriyor. 

5’e 5 Saklambaç oyun modunun bu versiyonunda; Oryx, Avcılar (Saldıranlar) ve Azami, Nomad, Thorn ile Gridlock ise Canavarlar (Savunanlar) tarafında olacak şekilde yeni karakterler etkinliğe katılıyor. Canavarlar, saldıran Avcılardan saklanarak hayatta kalmaya çalışmalıdır. Avcılar ise, silah olarak yalnızca balyoz ve bir takip cihazına sahip olacak, her biri benzersiz bir operatör görünümüne bağlı olacak. Amaçları, Canavarları bulmak ve onları Kale’den çıkarmak. Öte yandan, savunan Canavarların silahları yok ama hem tuzakları hem de bu mod için geliştirilmiş benzersiz bir yeteneği kullanabilirler: Nightstride, anlık olarak görünmez olmalarını ve kaçıp saklanmak için daha hızlı koşmalarını sağlar.

Smoke, Kapkan, Frost, Lesion, Doc, Bandit, Sledge, Lion, Jackal, Aruni ve Ela paketlerini içeren Doktor’s Curse Koleksiyonu; Oryx, Azami, Nomad, Thorn ve Gridlock için yeni paketlerin eklenmesiyle geri döndü. Ayrıca Pulse (Chiroptera Destesi), Kaid (Bloodthirst Destesi) ve Melusi (Haunting Destesi) için ek paketlerin yanı sıra üç temalı paket bulunacak: Wicked Surgery Destesi, Incorporeal Destesi ve Flayed Pain Destesi. Destelerin her biri 300 R6 Kredisi veya 12500 Nam karşılığında alınabilir. Yarından 2 Kasım’a kadar giriş yapan her oyuncu Doktor’s Curse paketini ücretsiz alacak ve haftalık Ubisoft Connect mücadelelerini tamamlayarak üç paket daha elde edebilecek. Ayrıca, bir oyuncu önceki bir Doktor’s Curse bölümlerinden herhangi bir tam deste satın aldıysa, ilgili Operatör Kartı’nı ücretsiz olarak elde edecek.

Rainbow Six Siege şimdi PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One konsol ailesi, Xbox Series X | S ve Windows PC’de oynanabilir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında ayrıntılı bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: https://rainbow6.ubisoft.com.