Bu hafta 11 tane olmak üzere Temmuz ayı boyunda 36 yeni oyun GeForce NOW kütüphanesine ekleniyor. Ayrıca Steam yaz indirimde olan 700’ün üzerinde oyuna GeForce NOW’dan erişilebiliyor.

GeForce NOW’daki hemen hemen her Steam oyunu, Steam Yaz İndirimi‘ne dahil. GeForce NOW üzerinden oynanabilen Steam’deki toplamda 700’den fazla oyun, 8 Temmuz’a kadar %90’a varan indirimlerle oyuncularla buluşuyor.

GeForce NOW’da Bu Hafta

GFN Perşembe, Steam‘de erken erişimde bulunan Eternal Return: Black Survival dahil 11 yeni oyunla aya başlıyor. Oyuncular, bu oyunu strateji ve mekanikleri harmanlayan heyecan verici MOBA/Battle Royale/Survival oyun stratejileriyle giderek büyüyen karakterlerden birini seçip Lumia Adası’na tek başına veya bir ekiple 18 oyuncudan biri olarak oynayabiliyor.

Bu hafta GeForce NOW kitaplığına katılan oyunların tam listesi:

Temmuz’da Gelecek Oyunlar

Orcs Must Die! 3 (Steam), Warhammer 40,000: Battlesector(Steam ve Epic Games Store), Alchemist Adventure(Steam) gibi dünyayla aynı anda kütüphaneye eklenecek oyunlar da dahil olmak üzere Temmuz ayı boyunca GeForce NOW’a 36 yeni oyun geliyor.

Steam’de Yaz İndirimine giren 700’ün Üzerinde Oyun İsimlerine https://blogs.nvidia.com/blog/2021/07/01/geforce-now-thursday-july-1/  linkinden ulaşabilirsiniz.