Obsidian Entertainment and Private Division, The Outer Worlds: Peril on Gorgon’u Nintendo Switch platformu için satışa sundu.

Peril on Gorgon, oyuncular için bir dizi ek içerik getiriyor. Becerilerinizi kişiselleştirme konusunda daha fazla esneklik sağlamak için oyun içindeki seviye sınırını yükselten ek paketle ayrıca, eşsiz bonuslar veya benzersiz dezavantajlar sağlayan yeni avantaj (perks) ve kusurlar (flaws) da geliyor. Genişletme paketi ayrıca üç yeni bilimsel silah (science weapon), çeşitli yeni zırh setleri ve savaşmak için yeni yaratık çeşitleri de sunuyor. Peril on Gorgon, ödüllü The Outer Worlds dünyasını genişleterek oyunculara Halcyon kolonisini yeniden ziyaret edip, daha fazlasını keşfetme sebebi sunuyor.

Daha önce incelemesini de yaptığımız The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Nintendo eShop’tan perakende olarak 14,99$‘a veya The Outer Worlds Expansion Pass paketinde indirimli olarak satın alınabiliyor. Genişletme aynı zamanda (geriye dönük uyumluluk sayesinde) PC, PS4, Xbox One ve PS5 ve Xbox Series X için de mevcut.