Ubisoft, en yeni The Crew 2 ücretsiz güncellemesi olan 7. Sezon 1. Bölüm: Into the Storm’un yarın Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC için Ubisoft Store, Epic Games Store ve de Steam’de yayımlanacağını duyurdu.

7. Sezon’un bu ilk bölümü için, oyun içi araba eğlenceleri sağlayıcısı Motorflix, bugüne kadarki en büyük şovunu hazırladı. Bu yepyeni seride oyuncular, ABD’nin bir ucundan diğer ucuna giden heyecan verici bir yeraltı dünyası yarışına katılacaklar. Yarış boyunca, muhteşem ve öngörülemeyen olaylar, (çöken binalardan, polis barikatlarına hatta devasa bir kum fırtınasına kadar) sürüş becerilerini test edecek. “Into The Storm” serüveni, tümü çıkış sırasında erişilebilir olacak olan beş etkinlikten oluşuyor. Oyuncular tüm seriyi tamamlayarak özel bir ödül kazanabilirler: Mitsubishi 300 GT VR-R No Rules Edition.

7. Sezon ayrıca tüm oyuncular için çok sayıda Yaşam Kalitesi iyileştirmesi ile birlikte geliyor. Oyuncu geri bildirimleri dikkate alınarak, artık PlayStation®5 ve Xbox Series X’te yeni bir Performans Modu seçeneği (1440p’de 60FPS), Xbox Series S’e özel 60 fps destek sunan Performans Modu ve ayrıca tüm platformlar için görsel iyileştirmelerle hata düzeltmeleri sunulacak. Değişikliklerin tam listesi The Crew® 2’nin web sitesinde mevcut.

7. Sezon 1. Bölüm: Into the Storm, hem ücretsiz hem de seçkin olmak üzere 50 kademede özel ödüller sunan yepyeni bir Motorpass içeriyor. Bunlar arasında McLaren P1 Gold Line Edition (Hiper Araba), Pontiac Firebird T/A Golden Wings Edition (Sokak Yarışı), Mitsubishi FTO GP Version R Nebula Edition (Sokak Yarışı), Porsche 918 Spyder – Silvery Edition (Hiper Araba), kozmetik ögeler, kıyafetler, kredi paketleri (Crew Kredisi ile Bucks) ve daha fazlası var.

Pontiac Firebird T/A 1077 (Sokak Yarışı) veya Mitsubishi FTO GP Version R (Sokak Yarışı) gibi ek araçlar, 16 Kasım’dan itibaren mağazada satışa sunulacak ve bölüm boyunca daha fazla sürpriz gelecek. The Crew® 2’ye giren yeni sürücüler içinse, yeni özel araba sürümlerini (Porsche Cayman GT4 Carbon Edition veya Mazda RX-8 Pearl Edition) 45.000 Crew Kredisi içeren Başlangıç Paketi ile birleştiren yeni Araba Başlangıç Paketleri, bu yeni güncelleme çıktığında indirimli toplu fiyata satın alınabilir olacak.

Son olarak LIVE Summit deneyimi, 7. Sezon boyunca yeni haftalık mücadelelerle devam ediyor olacak. LIVE Summit’ler sırasında tek bir hedef var: Liderlik tablosunda mümkün olduğunca sıralamanın üstlerine çıkmak. Her hafta en iyi oyuncular, sıralamalarına göre özel eşyalar ve araçlarla ödüllendirilecek.