Metroidvania türündeki oynanışıyla dikkat çeken Tales of Kenzera: ZAU, oyuncuları hem aksiyon dolu hem de duygusal bir yolculuğa davet ediyor.

EA Originals ve Surgent Studios’un aksiyon-macera platform oyunu Tales of Kenzera: ZAUSteam Next Fest‘in 5 Şubat günü başlayıp 12 Şubat’a kadar sürecek olan oyun festivalinin bir parçası olacak. Oyunu erkenden deneyimlemek isteyen oyuncular, Tales of Kenzera: ZAU’nun ilk iki bölümünü, yeni becerileri ve bir yeteneği içeren demoya şu an Steam üzerinden ulaşabilirler.

Ayrıca oyunun Steam Next Fest’e dahil edilmesini kutlamak için Surgent Studios’un kurucusu Abubakar Salim ve özel bir konuk, oyunun Steam ana sayfasında Tales of Kenzera: ZAU oynayacak. 5 Şubat gecesi, saat 00.00’da başlayacak video akışını bu adresten izleyebilirsiniz.

Surgent Studios’un kurucusu ve BAFTA adayı aktör Abubakar Salim’in babasının kaybıyla ve video oyunları arasındaki derin ortak bağla ilgili kişisel yolculuğundan ilham alan Tales of Kenzera: ZAU, büyüme ve büyük bir kayıptan sonra yeniden umut ve cesaret bulma temalarına odaklanıyor.

Tales of Kenzera: ZAU demosuna Steam üzerinden erişmek ve ön sipariş vermek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.