PUBG: New State’in Google Play Store’da 25 milyondan fazla ön kaydı yapıldı ve 27-29 Ağustos tarihleri ​​arasında 28 bölgede test edilecek.

KRAFTON Inc. Bugün PUBG için ikinci bir alfa testi yapacağını duyurdu. Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır’daki Android ve iOS kullanıcıları için yapılacak ikinci alfa testi 27-29 Ağustos’da gerçekleşecek. Şirket, böylelikle geçen Haziran ayında ABD’de gerçekleştirilen ilk başarılı alfa testinin ardından ikinci alfa testi ile test alanını genişletmiş oldu. Bu alfa testine hak kazananarak katılmak isteyenler oyuncular 23 Ağustos’a kadar https://newstate.morf.com adresinden başvuruda bulunabilirler.

PUBG: NEW STATE Alfa Testi Tarihleri

  • Alfa Testi Başvuru Süresi: 9 Ağustos (04:00 UTC) – 23 Ağustos (2:59 UTC)
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos (2:00 UTC)
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos (02:00 UTC) – 27 Ağustos (5:00 UTC)
  • Alfa Testi: 27 Ağustos (5:00 UTC) – 29 Ağustos (11:00 UTC)

İkinci PUBG: NEW STATE Alfa Testi Bölgeleri:

  • Asya: Güney Kore, Japonya, Hong Kong ÖYB, Makao ÖYB, Çin Taipei, Tayland, Filipinler, Kamboçya, Endonezya, Singapur, Malezya, Sri Lanka, Myanmar, Maldivler, Laos, Nepal
  • Orta Doğu: Lübnan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Yemen, Umman Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt
  • Diğer: Türkiye, Mısır

KRAFTON, PUBG: NEW STATE‘in 25 milyon Google Play Store ön kayıt sayısını geçtiğini açıkladı ve ayrıca iOS kullanıcıları için Apple App Store’da Ağustos ayı sonunda ön kayıtları açmaya hazırlandıklarını duyurdu. 

Alfa Testi sırasında oyuncular, fütüristik bir 8×8 harita olan Troi’ye adım atabilecekler. Haziran ayındaki ilk Alfa Testinden bu yana oyunda yapılan önemli iyileştirmeleri deneyimlemenin yanı sıra, oyuncular ayrıca farklı oynanış özelliklerini keşfedebilecekler ve PUBG: NEW STATE bu yıl ilerleyen bir dönemde yayınlanmadan önce, 2051 yılındaki PUBG Evreninin bir bölümünü ziyaret edebilecekler.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG: BATTLEGROUNDS‘un yaratıcıları PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sürülecek. PUBG: NEW STATEPUBG: BATTLEGROUNDS‘un orijinal Battle Royale deneyimini yeniden yaratıyor ve bu deneyim onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale oyunu haline getiriyor.