Frontier hayvanat bahçesi simülasyonu Planet Zoo için heyecan verici bir genişleme paket duyurusu yaptı.

Planet Zoo: Tropical Pack, yoğun orman zemininden hareketli kanopiye kadar, oyuncuları beş büyüleyici hayvanat bahçesi türüne davet ediyor. Oyuncular, ağaçların arasından hızla geçerken Lar Gibbon’un kendine özgü sesini duyacaklar; kumral kaplı Red River Hog’u toprakta süpürürken; dalların arasından tırmanırken yakalanması zor Fossa’yı göreceler; ve etkileyici Asian Water Monitor’ü göletten çıkarken izleyecekler.

Oyuncular nu eşsiz yeni türlerin yanı sıra gelen hayvan bakıcıları, Güneydoğu Asya’nın zengin mimarisi ve bitki örtüsünden ilham alan 200’den fazla muhteşem manzara ile sakin tropikal manzaralar yaratabilecekler. Ayrıca Trapical Pack, kademeli binalar ve karmaşık taş oymalar sayesinde geniş Tongkonan köylerinde ve sakin Bali tapınaklarında dolaşırken, güçlü kokulu Rafflesia ve Attenborough’s Pitcher Plant gibi canlı tropikal bitki örtüsü, gölgeli yaprakların arasında renk patlamaları sağlayacak.

Bu yeniliklerin dışında Planet Zoo: Tropical Pack ayrıca ormanın derinliklerinde geçen heyecan verici yeni bir Kariyer senaryosu getiriyor. Zookeepers, Tiffany Summers’ın yanı sıra önceki senaryolardan geri dönen bir kötü adamla yeniden bir araya gelecek ve yetenekli babası tarafından zor durumdaki hayvanat bahçesinin kaderini tersine çevirmek için çalışacak.

Ek olarak oyuncular; hayvan bekçileri, çeşitli türler arasında daha karmaşık sosyal dinamikler de dahil olmak üzere bir dizi özellik ve geliştirme sağlayan ücretsiz bir temel oyun güncellemesinin keyfini çıkarabilirler.

Planet Zoo: Tropical Pack genişleme paketi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Planet Zoo: Tropical Pack çıkış tarihi

Planet Zoo: Tropical Pack, 4 Nisan 2023’te Steam’de 7,99 £ / 9,99 $ / 9,99 € önerilen perakende fiyatıyla gelecek. Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmış değil.