Thrustmaster, FORZA HORIZON 5 ile işbirliği içinde geliştirdiği ESWAP XR PRO CONTROLLER’ın lansmanı ile ESWAP ailesine yeni bir üye daha katıyor.

ESWAP modüler oyun kumandaları üst düzey yarış oyunlarına yönelik profesyonel kumanda sınıfında bir ölçüt haline geldi. FORZA HORIZON 5’in renklerini taşıyan ve yeni bir yarış direksiyonu modülü içeren bu ikonik ürün gamı, yeni piyasaya sunulan ESWAP XR PRO CONTROLLER ile birlikte Meksika yollarına düşüyor.

Bu yeni oyun kumandası resmi XBOX ve FORZA HORIZON 5 lisanslı.

Replika bir mini yarış direksiyonu olan yeni RACING WHEEL MODULE ile olağanüstü sürükleyicilik yaşayın. Modülün 95° dönüş açısı ve yeniden merkezleme sistemi ile dönüş ve driftlerde ustalaşın, her türlü arazide kontrolü sürdürün.

Hot Swap teknolojisi sayesinde siz değil oyun kumandası size ayak uydursun: Mini kol modüllerini istediğiniz kadar değiştirin.

ESWAP XR PRO CONTROLLER, geliştirilmiş hassasiyet için iki optimize edilmiş, yeni nesil (S5 NXG) mini kol, ilaveten süper tepkisel D-ped ve mekanik düğmelerle geliyor. Daha hızlı reaksiyon gösterebilecek ve yarışlarda kontrolü elinize alacaksınız!

ESWAP XR PRO CONTROLLER ile birlikte verilen yeni RACING WHEEL MODULE ile oyunun kurallarını ciddi manada değiştiren bir deneyim sayesinde gerçekten sürüyor gibi hissedeceksiniz. Thrustmaster, yıllara dayanan yarış simülasyonu deneyiminden yararlanarak bu teknolojiyi ESWAP oyun kumandası için bir modüle aktarıyor. Modülün yeniden merkezleme sistemi ve 95° dönüş açısıyla olağanüstü dönüş ve drift kontrolüyle tümüyle yeni bir sürükleyicilik düzeyi yaşayacaksınız. RACING WHEEL MODULE tıpkı bir otomobil direksiyonu gibi çalışarak oyuncuların, kolla kumanda edilen direksiyonun aksine hiçbir veri kaybı olmadan mükemmel hassasiyetle sağa sola dönmelerini sağlıyor. Gaz pedalına sonuna kadar basarak RACING WHEEL MODULE ile daha önce hiç yaşamadığınız bir FORZA HORIZON 5 sürüş deneyimi yaşayın.

HotSwap teknolojisi modülleri istediğiniz zaman değiştirmenizi sağlar, böylece oynama tarzınızı oyun kumandasına değil, oyun kumandasını oynama tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. ESWAP XR PRO CONTROLLER bünyesinde RACING WHEEL MODULE, iki mini kol ve bir D-ped bulunur. RACING WHEEL MODULE takıldığında D-ped girişleri otomatik olarak dört arka düğmeye (1, 2, 3, 4) atanır. Arka düğmeler doğrudan oyun kumandasında yeniden atanabilir (veya devre dışı bırakılabilir). Size en uygun konfigürasyon için modülleri istediğiniz zaman anında değiştirin!

Geliştirilmiş hassasiyeti, 2 milyon aktivasyonlu uzatılmış kullanım ömrüyle birleştiren yeni nesil S5 NXG mini kollar ve RACING WHEEL MODULE, sürüş hassasiyeti, güzergah kontrolü ve genel sürükleyicilik arasında mükemmel bir denge sağlar.

ABXY ve RB/LB düğmelerinden D-pede ve arka düğmelere kadar standart membran tabanlı düğmelerden %64 daha hızlı (laboratuvar koşullarında test edilmiştir) mekanik düğmelerin sağladığı süper tepkisel tıklamalara bayılacaksınız. Oyunlarda geciken tepki süreleriyle vedalaşın: 0,3 mm’ye düşürülmüş aktivasyon mesafesiyle daha hızlı reaksiyon gösterebilecek ve yarışlarda kontrolü elinize alacaksınız!

THRUSTMAPPERX yazılımı ayarlamak isteyebileceğiniz tüm ayarları yapılandırmanızı sağlıyor:

  • Belirli oyunlar veya karakterler için özel olarak tasarlanmış ısmarlama profiller oluşturun.
  • İstediğiniz kasar düğmeyi eşleştirin ve yeniden eşleştirin.
  • Analog mini kollar ve RACING WHEEL MODULE’ün hassasiyet eğrisini yapılandırın.
  • Analog mini kollarda ölü bölgeler için eğri şeklini değiştirin.
  • Titreşimlerin gücünü ayarlayın.

Xbox’da THRUSTMAPPERX hızlı ve kolay kullanım için doğrudan konsolun menüsünde gözükür.