Yeni Kötü Karakter Scientist Supreme Monica Rappaccini bugün ortaya çıkıyor, Sınırlı Süreli Etkinlik Perşembe Günü Başlıyor.

SQUARE ENIX Ltd., Marvel’s Avengers için oyuncuların yüzleşmesi gereken yeni bir tehdit içeren güncellemenin yayına girdiğini duyurdu: The Cosmic Cube.

Oyuncuların Cosmic Cube ‘ün kontrolünü Monica’dan, bugün mevcut olan yeni bir Villain Sector görevi “Beating the Odds”da ele geçirme zamanı geldi. Ancak silahın muazzam gücü onu daha da büyük bir tehdit haline getirdi ve Avenger’ların onu tek başına veya dört oyuncuya kadar takım halinde yenmek için zekalarını ve kahramanca güçlerini kullanmalarını gerektirdi.

Yeni Villain Sector’e ek olarak, sınırlı süreli Cosmic Threat Etkinliği 24 Haziran’da başlayacak ve 8 Temmuz’a kadar devam edecek. Cosmic Threat Etkinliği sırasında oyuncular, Monica’nın süper silahı olan Cosmic Cube’ün neden olduğu Kozmik enerji izlerini aramak için dünyayı dolaşmalıdır. Özel Cosmic Threat Etkinliği görevlerine katılan ve Kozmik Hasar zorluklarını tamamlayan oyuncular, yaklaştıkça ve AIM’in Cosmic Cube kullanma çabalarına meydan okudukça benzersiz bir animasyonlu isim plakası, teçhizat ve diğer değerli ödüller kazanacaklar. 

Bu yeni Cosmic Cube içeriği, Şubat ayındaki Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect hikayesini devam ettiriyor ve Ağustos ayında çıkacak olan Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War for Wakanda da dahil olmak üzere gelecek sürümler için zemin hazırlıyor.