PUBG MOBILE güncellemesi ile oyunseverlerin favori haritaları ve modları geri geliyor. Ayrıca  Dune ve Alan Walker gibi pek çok heyecan veren işbirliğine de imza atılıyor.

PUBG MOBILE’da en iyilerin geri dönüşüne hazır mısınız? Yayınlanan 1.6 güncellemesi ile oyuna uzaylı bir bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yeni bir drop sistemi içeren yepyeni oyun modu Flora Menace eklendi.

Ayrıca uzun süredir PUBG MOBILE oynayanların heyecanlanacağı haberle,  en sevilen oyun modlarından yedisi sınırlı bir süre için oyuna tekrar eklendi. 1.6 güncellemesi ile oyuncuları bekleyen diğer heyecan verici işbirlikleri arasında iseAlan Walker ve Godzilla vs. Kong’un geri dönüşünün yanı sıra KartRider Rush+ ile yeni ortaklıklar ve yakında çıkacak yıldızlarla dolu DUNE da yer alıyor.

PUBG MOBILE Sürüm 1.6 güncellemesi şu anda App Store ve Google Play Store‘dan indirilebiliyor.

PUBG MOBILE sürüm 1.6 Güncellemesi Modları Neler?

  • Metro Royale: Reunion, 28 Eylül’den itibaren– Tehlikelerle dolu yeraltı tünellerinde seyahat edin, hayatta kalın ve ödülleri toplayın.
  • Titans: Last Stand, 28 Eylül’den itibaren – Monarch Expeditionary ekibine katılın ve Mechagodzilla’yı yenmek için ağır silahlar kullanın.
  • Vikendi, 8 Ekim’den itibaren – Vikendi’nin soğuk arazisi geri dönüyor. Kar ekipmanınızı paketlediğinizden emin olun.
  • Survive Till Dawn, 15 Ekim’den itibaren – Güneş battıktan sonra Zombi saldırısına karşı hayatta kal.
  • Payload 2.0, 15 Ekim’den itibaren – Patlayıcı savaşlar için ağır kara ve hava tabanlı silahları kullanın.
  • Runic Power, 15 Ekim’den itibaren – Alev, Buz veya Rüzgar gücünü somutlaştırın, kristalleri toplayın ve savaş alanında düşmanlarınıza hükmedin.
  • Enfeksiyon Modu, 15 Ekim’den itibaren – Bu hızlı enfeksiyon modunda Savunan taraf veya Zombi olmayı seçin.

Sürüm 1.6 güncellemesinin bir parçası olarak bir dizi oyun geliştirmesi de yapıldı. Oyuncu animasyonları, kontrol ve HUD ayarlarında daha fazla özelleştirme seçeneği oyuna eklendi. Oyuncular ayrıca P90, MG3, ASM Abakan’ın kullanılabilir ateşli silahlar olarak eklenmesiyle Eğitim Alanlarında sınırsız cephane modunun keyfini çıkarabiliyor. Oyuncular bir Klasik Mod maçının ardından en iyi elemelerini kontrol etmek için ayarlarda yeni eklenen Öne Çıkanlar modunu da açabiliyor.